Stránka 1 z 1

Záloha současné ROM

Napsal: sob led 02, 2010 11:42
od Vincenzo
Ahoj, nenalezl jsem tu odpověď na způsob, jak si zazálohovat původní WM6.1 ROM s TF3D a pokud možno i se sunnysoft češtinou. Existuje nějakej prográmek, kterej mi to zazálohuje a v případě potřeby přechodu zpět se jen bezproblémově překopne zpátky? Díky ;)

Záloha současné ROM

Napsal: sob led 02, 2010 19:46
od xkucd103
Zdravím,

co vím, tak na zálohování se používá nejvíce program od SPB Backup. Můžeš si přímo zvolit, jestli chceš zazálohovat soubory nebo i registry. Stáhnout se dá tady http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketp ... nload.html" onclick="window.open(this.href);return false;, je tam jak .cab nebo .exe.

Myslím, že se k tomu dá i sehnat registrační číslo na netu. Jinak tuhle trial verzi můžeš 5x použít

Záloha současné ROM

Napsal: sob led 02, 2010 23:09
od strojvudce
SPB Backupem ROM nazazálohuješ ani náhodou.

Záloha současné ROM

Napsal: sob led 02, 2010 23:39
od ospaly_muflon
Žádné standardní uživatelské "klikátko" na to nebude. SPB Backup, Sprite Backup apod. zálohují nastavení registrů, systémové soubory (celkový obsah paměti zařízení), ale ten je vždy nutné nahrát zpět do původní ROM. Samotný datový soubor je k ničemu.
ROM lze ze zařízení dostat, pokud ti nedělá problém angličtina, nástroje pro zálohu i obnovu najdeš popsané ve Wiki na xda-developers, nicméně není to běžná uživatelská akce toto provádět..
http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... =HTC_Topaz" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedná-li se jen o obnovu případného továrního stavu zařízení poté, co budeš provádět / zkoušet / testovat různé aplikaci, toho lze docílit hardresetem zařízení.

Záloha současné ROM

Napsal: ned led 03, 2010 10:59
od Vincenzo
ospaly_muflon: Jde mi o to, že jdu teď zkoušet nějaký vařený ROMky, ale s původní ROM jsem spokojenej a rád bych si ji tam po případnejch nespokojenostech s vařenejma ROMkama vrátil ... Na stránkách HTC i Sunnysoftu se dá sice stáhnout origo 6.5 , ale já bych rád ještě někde sehnal starou dobrou 6.1, proto jsem se ptal na možnost zálohy původní ROM. No, asi pudu doufat, že mi nějaká vařená sedne a v případě reklamace tam prostě šoupnu ten origo 6.5 bazmek :o)

Záloha současné ROM

Napsal: ned led 03, 2010 14:08
od rampage
Pomocí Sprite Backup můžeš udělat zálohu aktuálního stavu. Až se budeš chtít vrátit k wm 6.1 můžeš si je stáhnout třeba odtud flashnout a pak udělat stejným programem obnovení.

Záloha současné ROM

Napsal: ned led 03, 2010 14:50
od Vincenzo
No už jsem nevydržel a flashnul jsem NhatHoa ROMku 6.5, sense 2.5 :-D .. každopádně díky za ten odkaz na ofiko 6.1 ROMky, ale dá se někde sehnat i Sunnysoft lokalizace na 6.1 ? Protože na svejch stránkách nabízej jen 6.5 .. :)

Záloha současné ROM

Napsal: ned led 03, 2010 18:42
od rampage

Záloha současné ROM

Napsal: ned led 03, 2010 19:43
od Vincenzo
Super, díky ! .. možná se mi bude hodit, protože už teď mě ta NhatHoa začíná srát ... seká se procházení záložek Sense, vždycky, když tapnu na domácí ikonku a pak táhnu, tak se to seká .. pokud táhnu z jakýkoliv jiný, tak se to neseká. A další věc, do alba naházel všechny obrázky, co našel v PPC, takže i ikonky programů a tak. Asi se poohlídnu po jiný ROMce :D

Záloha současné ROM

Napsal: pon led 04, 2010 13:42
od skinhead
Skús romky od Duttyho. Budeš určite spokojný.

Záloha současné ROM

Napsal: pon led 04, 2010 16:19
od Vincenzo
Mno co jsem slyšel tak Duttyho žere dost baterku .. :???: