Vyklikane tlacidlo Power

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Putcha »

Uz dlhsiu dobu mi tlacidlo Power na jeho pravej strane velmi zle reaguje, resp aby zareagovalo je nutne ho stlacit asi 0.5mm pod uroven krytu. Nepoznam mechanizmus toho tlacidla, ale vyzera to akoby sa z toho tlacidla odlepila nejaka gumova podlozka, lebo ked na tlacidlo zatlacim v strede, tak lavy okraj sa ani nepohne a pravy sa stlaci az pod uroven krytu (rozdiel medzi oboma okrajmi tlacidla je cca milimeter), ale telefon je stale bez reakcie, pritom prava strana tlacidla funguje uplne normalne (aby zareagovalo staci jemne stlacit a tlacidlo pretrca nad kryt cca 0.5mm).
Problem je v tom ze ked chcem stlacit ten pravy okraj tak sa musim viac naciahnut a telefon mi vypadava z ruky... V beznom pouzivani musim aj 3x stlacit tlacidlo, kym zareaguje, a to mi uz dost lezie na nervy...
Pisal som mail do vsp-data, ale neodpisuju mi. Preto sa chcem opytat ci nema niekto skusenost s takymto problemom, resp ci to v servise povazuju za opravenu reklamaciu, aj ked 1 strana tlacidla funguje normalne... Nechcem byt mesiac bez telefonu aby som si potom percital ze zavada sa neprejavila...
Dakujem
Phar
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 21, 2009 20:48
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Phar »

Tlacitko mi funguje uplne stejne, na pravy casti (uplne na kraji) prakticky nefunguje. kdybych to tu necet od tebe, tak si toho ani nevsumnu :-D
Jinak cudl mackam normalne prstem po cely plose, takze neni problem, abych docili zmacknuti jak pises ty, musel bych nehtem, coz prakticky moc neni.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Putcha »

Hmm zaujimave, ja som to tu pred casom v nejakom vlakne uz spomenul, ale dostalo sa mi odpovede, ze dotycnemu tlacidlo funguje po celej ploche rovnako.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od strojvudce »

Tak po cca 14ti dnech jsem na tom stejne. :( Az se vyskytne nejaka zavada, tak to k ni pripisu.
Phar
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř říj 21, 2009 20:48
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Phar »

Ste si jisty, ze to tlacitko tak nebyl uz od zacatku? Ja si toho popravde vsimnul az ted, kdyz se o tom zacalo mluvit. Mackam to celou plochou prstu, takze np :-D
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od niky79 »

Funguej pouze na leve strane :-) Resp. i na prave, ale je potreba ho stisknout po uroven tela.

Osobne to neresim...
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od strojvudce »

Pravda je, ze si nejsem na 100% jistej, jak to bylo po novote. :) Co ale vim jiste, ze me to tlacitko zacina iritovat tim, ze je vystouple. Minule zarizeni byl Polaris, ktery ho mel zapusteny a prakticky jsem nepotrebovsl zamek. Ted bez neho ani ranu. Ale takovych veci je vic. Zacinam zjistovat, ze jediny v cem jsem si polepsil je displej, ale ve spouste veci jsem o krok zpet. :(
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Putcha »

No popravde neviem ci to tam je odzaciatku, lebo hned druhy den telefon absolvoval pad na zem (rozletel na 3 kusy jak nejaka nokia :-D ) a ja som si to vsimol az vtedy ked som skumal ci je v poriadku :-D
Uživatelský avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pon črc 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Jess »

Funguje to presne tak ako pise niky79
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Putcha »

Tak mi konecne odpisali z vsp-data na mail, ale moc ma nepotesili.
Dobrý den,
Zařízení zašlete do našeho servisu, kde provedeme posouzení v případě, že se bude jednat o závadu bude odstraněna.
S pozdarvem...
zvonik
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 28, 2009 16:12
Zařízení: HTC TD 2

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od zvonik »

Ja mam problem - asi tak 1x za 24 hodin pri stlaceni Power se telefon zresetuje. Davam si pozor, abych stiskl kratce - presto...nekdo podobny problem?
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od landov »

strojvudce píše:Pravda je, ze si nejsem na 100% jistej, jak to bylo po novote. :) Co ale vim jiste, ze me to tlacitko zacina iritovat tim, ze je vystouple. Minule zarizeni byl Polaris, ktery ho mel zapusteny a prakticky jsem nepotrebovsl zamek. Ted bez neho ani ranu. Ale takovych veci je vic. Zacinam zjistovat, ze jediny v cem jsem si polepsil je displej, ale ve spouste veci jsem o krok zpet. :(
No...presne si vystihol moje pocity.Sam mam Polarisa a uz dlhsiu dobu sa obzeram po niecom novom a TD2 bol moj zatial favorit (Leo uz je rozmerovo az prilis), ale ruku na srdce - co tym ziskam?: realne asi len vacsi displej. A absencia D-padu je uz asi obohrana piesen...tak teda neviem a cakam dalej :roll:
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Vyklikane tlacidlo Power

Příspěvek od Arny_CZ »

Zdá se mi, že se v HTC zhoršili, co se těch tlačítek týče. Kamarád měl Diamonda 1 a zlobilo ho to tlačítko také. Rozdělal jsem telefon a mechanismus tlačítka byl takový, že na desce byl naletovaný mikrospínač, na něm nalepená taková řekněme plastová podložka (páska) a teprve na ni dosedalo samotné tlačítko. Ta nalepená plastová podložka hned vypadla, protože už nelepila :grin: , mikrospínač jsme profoukli a zase vše složili (bez plastové podložky) a od té doby je to už v pohodě.
Druhý příklad: brácha měl HD-čko a měl ho docela krátkou chvíli a ukazoval mi, že pod bočními tlačítky byly taky takové jakésy plastové podložky a ty byly už úplně vymačkané a zdeformované. Přitom brácha říkal, že tato tlačítka používal minimálně. Prý někde i četl, že stejný problém mělo více uživatelů HD-čka.
Právě se rozhoduji mezi koupí Diamonda 2, Touch Pro2 nebo HD2 a stále se nemůžu vůbec rozhodnout. :cry:

P.S.: ta plastová páska nebyla nijak tlustá, byla to spíše taková pevnější lepící páska. Možná měla jen protiprachovou funkci, těžko říct. Každopádně byla taky už trochu "vymačkaná".

Tak ještě do mého výběru "spadl" Samsung Omnia II a ten to i vyhrál. Takže nakonec to nebude žádné HTC, jak jsem původně chtěl, ale Samsung.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů