Číslování fotografií

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
radek29
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 27, 2009 21:34
Zařízení: HTC Diamond 2

Číslování fotografií

Příspěvek od radek29 »

Mám problém, na kartě Fotografie a videa v TF3D, se mi číslování fotografií zastavilo na 1/99, ač mám již odfoceno přes sto fotek, má někdo z vás tenhle problém? díky za reakce Radek
tono023
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 05, 2010 14:41
Zařízení: htc touch

Číslování fotografií

Příspěvek od tono023 »

Mam tiež ten problem da sa stim niečo robiť?
papinxvi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 27, 2009 21:44
Zařízení: HTC Diamond 2

Číslování fotografií

Příspěvek od papinxvi »

ja mám jiny problem s cislovanim : vyfotil sem pres 300 fotek a pocitadlo fungovalo normalne, potom sem preinstaloval rom a pocitadlo zase bezi od NULY, coz ma za nasledek, ze pri stahovani fotek do pc do stejne slozky ma nove porizena fotka stejne cislo jako mela fotka pred preinstalaci napr: IMAG0003 a jina fotka jiz ma stejny nazev-takze windows nabizi funkci PŘEPSAT puvodni - coz samozrejme nechci... neda se nekde nastavit, aby mi telefon nazval fotky jinak?
nevin
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte pro 01, 2009 16:32
Zařízení: HTC Touch Diamond 2, Samsung Galaxy S4 mini

Číslování fotografií

Příspěvek od nevin »

Řešil jsem stejný problém a takové nastavení jsem nikde nenašel. Ten software v telefonu je prostě neuvěřitelná je*ka.

Nakonec jsem to trapně obešel tak, že jsem si napsal php script a v počítači vygeneroval potřebný počet malých souborů s názvem, jako mají fotky (IMAGxxxx.jpg), nahrál do vyprázdněného adresáře, kam je foťák ukádá a jednu fotku udělal. Tím se počítadlo nastavilo na právě na takové číslo, které jsem měl před hardresetem.

Ale možná Ti někdo poradí, jak se to nastavuje jinak, třeba v registrech. Někde si ho musí ukládat.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 31, 2011 11:45) --

A po čase doplňuju: další problém je s číslováním fotografií po 1000 fotkách. Počítalo dojede na IMAG0999 a pak jede opět od IMAG0001. Proč ne 1001?

Navíc v poslední ofic ROM foťák občas nekorektně natáčí polohu fotografie podle G senzoru. V předešlé verzi to bylo v pořádku.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů