zamčení HTC D2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Petr1K
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

zamčení HTC D2

Příspěvek od Petr1K »

po "zamčení" kláves a display se často stane že se D2 "sám" odemkne. Původně jsem mysle že to odemyká SMSka ale není tomu tak. Dokonce se stalo že jsem musel zamčení opakovat 5x než se zamknul. Máte podobné problémy? Co s tím? Petr
Uživatelský avatar
sikula05
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv čer 04, 2009 7:59
Zařízení: HTC Diamond2

zamčení HTC D2

Příspěvek od sikula05 »

Sice ti neodpovím...ale...požíváte někdo Su2??Třeba by to pomohlo...
balu-balu
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř dub 29, 2009 4:40
Zařízení: HTC touch diamond2 Topaz

zamčení HTC D2

Příspěvek od balu-balu »

To Petr1K:
Neviem ako zamykáte telefon ,ja to zamykám tak že pravé tlačidlo(na spodku) podržím až zariadenie zavibruje. Potom ho uspím horným tlačitkom-krátky stisk. Pri prichádzajúcom hovore ho nemusím "odomknúť" len prijať hovor. Príchodzia SMS ho neodomkne- musím ho ja.
Ešte sa mi nestalo že by sa sám odomkol hoci nekedy ho nosím vo vrecku nohavíc.
Uživatelský avatar
omebe
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 27, 2009 20:55
Zařízení: HTC Touch 2, WM 6.5
Bydliště: Brno

zamčení HTC D2

Příspěvek od omebe »

Když leží na stole, tak se sám neodemče (jen když PIMbackup provádí zálohu, ale pak zase sám zhasne), ale někdy když ho vytáhnu z kapsy nebo sumky, je odemčenej, ale to přisuzuju drbnutí do horního tlačítka. V těchto případech ho zamykám spodním tlačítkem, abych v kapsi nerozjel nějaký aplikace...ale jinak ne. A vrchním tl. jde zamykat normálně...poslouchá napoprvé.
piszkot
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob kvě 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Bydliště: Trinec
Kontaktovat uživatele:

zamčení HTC D2

Příspěvek od piszkot »

Zamčení při uvedení telefonu do sleep modu.. a pokud nechtěně ztlačíte zapínací tlačítko telefon zůstane zamčen ;)
HKCU\ControlPanel\BackLight\AutoDeviceLockEnable-----------> set to 1
jednoduchý a učinný tweak:)
balu-balu
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř dub 29, 2009 4:40
Zařízení: HTC touch diamond2 Topaz

zamčení HTC D2

Příspěvek od balu-balu »

Nie celkom tomu rozumiem pretože po zamknutí zariadenia a uspatí horným tlačidlom mám postup odomykania nasledovný:
zapnem horné tlačido-objaví sa obrazovka "today" ,v samospodnom riadku sa mi objaví nápis"unlock" -na tento nápis ťuknem,
objaví sa nová obrazovka kde je znázornené len jedno tlačidlo s nápisom "unlock" a nad ním je nápis"To unlock the device tap unlock"- až keď ťuknem na toto tlačidlo vtedy sa zariadenia odomkne.
Nechápem preto ako je možné náhodilé odomknutie.
Ešte raz zopakujem postup pri zamykaní: Pravé spodné tlačidlo podržím dovtedy kým necítim vibrovanie,tlačido pustím a potom raz krátko stlačím horné-vypínacie tlačidlo.
Čo to je ten PIM Backup ??
Petr1K
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

zamčení HTC D2

Příspěvek od Petr1K »

již mnohokrát jsem pomocí pravého tlačítka "zamknul" a po vytažení z kapsy bylo odemčeno, vytáčel jsem, nebo spustil některý program nebo nastavení - většinou nastavení času.

někdy zařízení nešlo ani zamknout. Telefon při zamykání zavibroval zamkl, zobrazil nápis pro odemčení "unlock" a ihned zase odemkl.

mám podezření na kontakt stilusu

TWEAK od Piszkot je dobrý DÍK

Petr
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů