CZ nebo EN verzi?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Rikimaru
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob kvě 23, 2009 10:43
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od Rikimaru »

Čaute asi to tu někde už je, ale potřebuju vážně poradit...

Nevím jak se rozhodnout. Jestli si koupit CZ verzi nebo Eng....

lepší na CZ je, že si ho možu koupit hned zítra nebo počkat přes víkend a obědnat na netu eng verzi..

Máte tu někdo zkušenosti s CZ verzí Diamonda 2??

dík za rady předem

Příště zvol rozumnější nadpis tématu. "Help nevím jak se rozhodnout" opravdu moc neřekne. ziminix
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od roxtedy »

Kup EN, nainstaluješ IW10 a máš ho v CZ. Budou častější, vychytanější ROMky pro EN verzi...
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od Aspire »

roxtedy ma pravdu. ale take, anglictina je tak tak srozumitelna, ze se ji neboji ani lidi co anglicky vubec neumi.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Také si myslím, že na angličtinu v PDA se dá poměrně rychle zvykout (pokud alespoň něco umíš), a ve finále to přináší samé výhody (novější verze ROM, rychlost...).
Uživatelský avatar
omebe
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 27, 2009 20:55
Zařízení: HTC Touch 2, WM 6.5
Bydliště: Brno

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od omebe »

Mám EN verzi + SPB Mobile Shell 3.0 kerej je v CZ. Takže vše potřebné je v poho a podrobnější nastavení v EN se dá zvládnout, když aspoň trochu anglicky rozumíš.
A kdybys nechtěl SPB Mobile Shell, a chtěl jet v klasickým TF, tak se dá jednoduše počeštit...viz někde vlákno tady nebo na www.ce4you.cz .
Na instalaci IW 10 se teprve chystám...
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od rampage »

Taky jsem se rozhodoval mezi EN a CZ verzí a vůbec mi ta anglická nakonec nevadí, programy co doinstaluješ v cz bez problémů šlapou a jak už bylo napsáno en má do budoucna jen samá pozitiva a sociální jistoty :-)
samsonivi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 19, 2009 10:24
Zařízení: HTC diamond 2

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od samsonivi »

Zdravím a chci se jěště jednou ujistit. Plánuji koupit HTC D2,je mi jedno jestli to bude česká ,nebo anglická verze,ale jak čtu tady ve foru,tak na anglickou vydávají aktualizované nové ROM,lze použít i "uvařené" ROMky na míru.
V současné době je česká verze HTC D2 o cca 6OO levnější než anglická. Šel bych tedy do české verze a pak si flashnul jakoukoliv,třeba anglickou ROMku. Je to dobrá úvaha,nebo je problém jěště jinde-třeba s českou/anglickou verzí W-mobile?
Díky.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od IkE Blaster »

No, jediná nevýhoda asi je, že nebudeš mít tak často oficální ROMky, ale pokud se chystáš flashnout, tak žádný problém v tom nevidím. Jen mi přijde zvláštní, že CZ je levnější než EN, to se moc nevidí
tomas1882
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř srp 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od tomas1882 »

moze mi niekto povedat ako to je s tou anglickou a ceskou verziou ? ked si kupim CZ verziu v obchode tak ma teda oficialnu cesku ROM - teda ziadny doinstalovany program co mi prelozi system a touch flo ano ? a kedze ma oficialnu romku ktore je prelozena od vyroby pre tuto romku nebudu updaty take caste ako rpe anglicku romku ? ak teda kupim napriklad diamonda so slovenskou lokalizaciou - automaticky pridem o tie caste updaty ? nie je nejaka moznost updatnut potom anglicku verziu windows ? bez toho aby som prisiel o zaruku ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel ceska rom jako takova neexistuje.Vsechny ceske verze jsou spojenim anglicke rom a cestiny od Sunnysoft ala Interwrite.
tomas1882
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř srp 19, 2009 15:27
Zařízení: N73

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od tomas1882 »

tak teda preco som potom cital ze ak budem mat cesku verziu htc touch diamond 2 tak pridem o caste updaty. Lebo na anglicku verziu vydavaju updaty castejsie ako na cesku. tomu nerozumiem. ako to teda je s tymi updatmi ? teda novymi romkami ktore htc vylepsuje a sem tam vypusti ...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od barberry.pha »

updaty ti pujdu i na cz verzi jenom pak prijdes o cestinu a budes ji mit v en verzi .. jedine si cestinu dat bokem a pak ji tam znovu nahrat .. myslim ze se to resilo na jinych forech :)
Martin Nanek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned srp 23, 2009 17:25
Zařízení: Touch Diamond2 CZ

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od Martin Nanek »

CZ Lokalizace má jednu drobnou výhodu v tom, že když si nastavíš jako výchozí klávesnici třeba Finger keyboard tak ji máš nastavenou i po soft resetu.
LadCv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:35
Zařízení: HTC Touch Diamond2

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od LadCv »

Tak to nevím, ale já mám CZ origo a Finger se mne po softu nenastavil :-(
Martin Nanek
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned srp 23, 2009 17:25
Zařízení: Touch Diamond2 CZ

CZ nebo EN verzi?

Příspěvek od Martin Nanek »

Start->settings->dole záložka systém->sunnysoft InterWrite a zde nastavit výchozí klávesnici :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů