přístroj od operátora

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Gorky
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 18, 2009 9:41
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

přístroj od operátora

Příspěvek od Gorky »

Ahoj, chtel jsem se zeptat pokud vyuziji nabidky od O2 a koupim si mobil od nich ( chci vyuzit nabidky mobil+) mate uz nekdo zkusenosti okolik se lisi Touch diamond 2 oproti standardni verzi? a neco jsem zaslechl, ze i firmware je o neco odlisny od bezneho... muzu s tim mit nekdy v budoucnu nejaky problem? napriklad pri aktualizaci atd.

diky za odpoved
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

přístroj od operátora

Příspěvek od HTCKlorec »

Ono sa stava, ze ROM-ky od operatora su pomalsie ako Genuine HTC ROMky. Ale nie je to tak vzdy, aby si si nemyslel, je to vzdy vadne. Proste sa stane.
alda
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned kvě 24, 2009 20:31
Zařízení: HTC Desire HD

přístroj od operátora

Příspěvek od alda »

Chtěl bych navázat na původní dotaz. Chci také využít mobil+ od O2, kde ho můžu mít za 9300 Kč, ale nechci se kvůli ušetřeným 2000 Kč dostat v budoucnu do potíží při aktualizaci ROM případně při přechodu na Windows 6.5.
Chci se tedy zeptat zda někdo neví, co vše zahrnuje kustomizace od O2. Zda je celá ROM od O2, nebo jenom nějaké kosmetické úpravy v TouchFlo. Předem díky za odpověď.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

přístroj od operátora

Příspěvek od htcjirka »

O2 customizace jsou temer nulove,tema(to muzes zmenit) a datova nastaveni.Jine zasahy do systemu nejsou.
Nevyhodou brandovaneh telefonu je,ze se te netykaji aktualizace,ktere vychazi na www.htc.cz
alda
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned kvě 24, 2009 20:31
Zařízení: HTC Desire HD

přístroj od operátora

Příspěvek od alda »

Aha. Takže předpokládám stejný problém jako u mé stávající Nokie N73 od O2. Když jsem chtěl aktualizovat firmware, tak jsem musel nejdříve změnit product code. Předpokládám že u WM to bude asi stejný postup jako u S60. Jestli se pletu, tak mě prosím opravte. P.S. - případný přechod na Windows 6.5. bude bez problémů? Díky za odpověď.
Gorky
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon kvě 18, 2009 9:41
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

přístroj od operátora

Příspěvek od Gorky »

tak uz jsem to vyresil a koupil mobil klasicky bez nabidky od operatora. akorat ze je tedy uz v cestine tak si taky nejsem jisty jak to bude z budoucimi aktualizacemi
alpinab5
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 19, 2008 23:21

přístroj od operátora

Příspěvek od alpinab5 »

Jestli muzu pro upresneni, jake jsou tedy zmeny a omezeni pri koupi Htc u O2 oproti koupi Htc v neznackovych prodejnach? Diky
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

přístroj od operátora

Příspěvek od HTCKlorec »

neznackova predajna: Tovarenska ROM-ka - rychlejsia, absolutna sloboda menit vsetko mozne aj nemozne, ale vyssia cena

O2: blbnuce ROM-ky, nemozny update ROMiek, nemoznost zmenit modru temu (aspon nie formalne, mozes si to hacknut), ale lacnejsia (u TD2 a Pro2 ked si kupis nebrandovany, mozes si asi v auguste updatnut zadarmo na WinMo 6.5)
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

přístroj od operátora

Příspěvek od kupco »

Je možné do prístroja od O2 nahrať továrnu HTC ROM?
A v prípade poruchy nahrať späť O2 ROM (predpokladám, že sa dá zazálohovať) a dať im prístoj na záručnú opravu?
Díky za odpoveď.

// ešte jeden dotaz, predáva O2 CZ alebo EN verziu Diamond2? Dík. Vie niekto odpoveď na otázky hore?
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

přístroj od operátora

Příspěvek od kupco »

Nikto nič? No čo už, zajtra alebo pozajtra by som mal dostat svoj Diamond2 od O2, tak uvidím...
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

přístroj od operátora

Příspěvek od HTCKlorec »

Topaz od O2 sa ako vola? Normalne alebo ma volaku nalepku XDA?? Inak k tvojeje predoslej otazke-neviem neskusal som, skus prehodit tuto otazku do ineho threadu na fore.
brutulus
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

přístroj od operátora

Příspěvek od brutulus »

Mě dělá telefon od O2 toto: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33469
Dále jsem chtěl dnes synchronizovat a telefon se vždy okamžitě připojil jako logická jednotka. Musel jsem to změnit v nastavení připojení. U nokie jsem si v klidu mohl vybrat zda chci data nebo PC suite při připojení a nemusel jsem lézt do nastavení.
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

přístroj od operátora

Příspěvek od kupco »

Tak od včera som aj ja majiteľom D2 od O2. Okrem nejakých prednastavených internetových služieb a O2 loga pri zapnutí prístroja som si žiadne O2 špeciality nevšimol.

Pri zapnutí som mal dokonca na výber z asi 6 jazykov vrátane EN, CZ a SK... Dal som EN, neviem, či iné jazyky znamenajú lokalizáciu alebo nie...

Na žiadne problémy som nenarazil, teda až na jeden - nechcel sa mi pripojiť s PC cez ActiveSync vo WinXP. Skúsil som to ale potom vo Win 7 a tam to našťastie fungovalo...
brutulus
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 21, 2009 9:54
Zařízení: HTC HD2

přístroj od operátora

Příspěvek od brutulus »

PC cez ActiveSync vo WinXP mě funguje normálně. Máš ho vůbec nainstalovaný ? Nepřipojovals předtím telefon jako disk ?
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

přístroj od operátora

Příspěvek od kupco »

Jasné, že mám ActiveSync nainštalovaný na PC... Telefón som pripájal cez ActiveSync.
Už sa tu na fóre sťažovalo niekoľko ľudí, vraj treba odškrtnúť Enable faster data synchronization v USB to PC nastaveniach... Ešte som to ale neskúšal.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů