otazky a problemy po dnu uzivani

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
OptimusPrime19
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 06, 2009 20:30
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od OptimusPrime19 »

Ahoj,

Jak odstraním email account, který jsem si vytvořil?
Při najetí na Music folder nemůžu listovat mezi náhledy artworků alb - zobrazuje se artwork pouze přehrávané skupiny. Hudbu mám umístěnou na SD kartě

Díky za odpovědi...
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od HTCKlorec »

To je jednoduche.

1. mail account odstranis cez TF3D nasledovne: MAIL TAB->menu->accounts...->vyber si account (oznac, neotvaraj)->menu->DELETE!!
2. Neviem presne co myslis ale ak sa to tyka music tabu v TF3D tak to robi aj mne. Nejde sa pohnut medzi piesnami. Vtedy treba LIBRARY a znova si nacitat songy (napr. zoradenie podla intepretov: 1. library 2.artists tab 3. klikni na hociktoreho.) potom pojde prehravat v pohode.

Ak som ta zle pochopil alebo este stale niecomu nerozumies, kludne napis.

;-)
OptimusPrime19
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 06, 2009 20:30
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od OptimusPrime19 »

Diky moc za ten email account - toho jsem si nevsiml. U Music samozrejme pres Library vpohode - nicmene mi chybi moznost listovat mezi alby podobnym zpusobem jak listujes mezi fotkama... kdybys prisel na to jak to nastavit tak napis.. dik :-)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od HTCKlorec »

Sorry... nemam potuchy... jedine co ma napada, je library a albums, lenze tam ti prehrava iba z toho jedneho albumu a ostatne si musis navolit sam... mozno na daco este dojdem neskor. :-)
buko2760
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 31, 2006 14:43

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od buko2760 »

zdarvím, doufám že nebude vadit, že jsem se tady přidal, ale přišlo mi zbytečné zakládat nové téma. Zařízení s WM využívámjen několik let, včera jsem si koupil D2 (předtím D1) - všechny programy fungují OK, ale u SPB Diary a Pocket Plus když dám třeba přidat položky a je potřeba otevřít rolboxy tak vidím jen jeden řádek a nemůžu rolovat a vybírat další položky, kde může být chyba???
ljex
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned črc 06, 2008 17:36

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od ljex »

Zdar...tak s tou hudbou je to tak ze ked mas viac albumov v playliste tak na dalsi sa dostanes ked urobis prstom pohyb zhora nadol poloblukom alebo sipkami na pravej strane kde zapinas alebo vypinas prehravanie. Davaj pozor lebo posunutim priamo zhora nadol len posunies pesnicku nie album, takze to musis oblukom :)....dufam ze sa to da pochopit:)
Lo-ki
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 22, 2009 17:14
Zařízení: HTC Evo 3D, Xbox360 Ellite - Kinect
Kontaktovat uživatele:

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od Lo-ki »

Nevíte někdo jak v hudbě v TF3D seřadit skladby na albu tak jak mají opravdu jít po sobě???Mám je tam jak chce telefon ne jak chci já...nevím proč se mi to neseřadí tak jak je to na original CD i když v pruzkumníku je vše OK
mexxik007
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv črc 16, 2009 22:18
Zařízení: HTC TOUCH DIAMOND 2
Kontaktovat uživatele:

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od mexxik007 »

TO: lo-ki
Vyřešíš to tak, že si udělej playlist kde naházíš všechny mp3 které tam chceš, takže např. máš CD linkin park kde je 15 skladem, Hod si to do mobilu. Pak dej vytvořit Playlist přidej si tam všechny skladby, jak je tam budeš mít tak dej Nabídka/Uspořádat skladby a pak jen posouváš skladby prstem(stylusem) nahoru nebo dolu.
mmocz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv dub 09, 2009 11:48
Zařízení: Diamond2

otazky a problemy po dnu uzivani

Příspěvek od mmocz »

A nebo zkus pouzit nejakej editor id3 tagu a zmenit na pc poradi pisnicek v tom...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů