HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
michalhtc
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:33
Zařízení: HTC Touch Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od michalhtc »

nevite nahodou jestli je nejaky hotfix aby mi fungovalo info o poslednim nabiti tj. delka hovoru, delka pouzivani tel. standby time,
ve WM 6.1 to vse fungovalo , ted WM 6.5 mam tam napsano NOT APPLICABLE...
diky za tip ....
speedking
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2009 22:22
Zařízení: HTC Sensation

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od speedking »

Dá se někde v kartě "Fotografie a videa" vytvořit nové fotoalbum? Aby se mi při listování fotkama zobrazovaly jenom ty fotky, které jsou v albu a žádné jiné. Našel jsem Výběr alba, ale nikde se nedá vytvořit nové.
Ideální by ještě bylo, kdyby se to album pak dalo uzamknout - třeba heslem. To ale pochybuju, že by šlo, takže bych se chtěl zeptat na nějaký prográmek, který by něco podobného uměl... Díky.
ruze111
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 02, 2010 17:54
Zařízení: Htc touch diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ruze111 »

Ahoj koupila jsem si D2 sice opožděně ale přeci, ale musím se přiznat že mě sklamal.. Třeba jsem jen blbá protože WM je pro mě zatím španělská vesnice, ale prostě mi tam nejde dát MP3 jako zvonění, nastavím tam jen ty předinstalované nebo 3gp, ale MP3 tam nemůžu dostat a proto vás prosím o Vaší radu. Když mi příjde SMS tak to nezazvoní a ukáže se mi jen malá 1, místo nová příchozí sms jak jsem byla zvyklá u SE nejde to také nějak nastavit?? Za odpovědi děkuji
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

Aby ti sla nastavit mp3 jako vyzvaneni musis ji nahrat do slozky ringtones. Nechci aby to vyznelo spatne ale procpak byla volba na td2? Myslim ze pristroj s wm neni uplne jako normalni obyc tel, pritelkyne ho ma ale vsechno jsem ji nastavil a spokojene ho uziva, takze bych doporucil nekoho kdo tomu rozumi at ti to pomuze nastavit a jinak si precist topic o td2 a vse tady je k nalezeni.

Muzu doporucit samsung jet, nekolik kamaradek si ho poridilo a jsou s nim spokojeny a hlavne v nem neni wm takze vsechno je jednodussi, da se ovladat cimkoliv, coz je vyhoda :)
ruze111
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 02, 2010 17:54
Zařízení: Htc touch diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ruze111 »

Proč diamond? wifi, g-senzor,GPS čip, OS Win mobile - což je v dnešní době už u mobilů asi nepostradatelné. Přítel má sice také Tel s WM ale bohužel má SE což se od HTC liší, ale mám vše nastavený jak má, všichni mi radí dát to do ringtones, ale tak to nefunguje.. Možná mám nějakej divnej tel ale musím to převést do wma a pak dát do windows, jinak to prostě nejde...

A ten samsung to je trefa trochu vedle ne? když nemluvím o vzhledu, tak na něm nic extra nevidím to jsem rovnou mohla zůstat u SE...
Ale děkuji za radu..
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od groovox »

ruze 111: tel mášš určitě v poho, libovolný vyzváněcí melodie a zvuky nemusíš převádět, fungují i mp3, stačí opravdu jen vložit do složky windows v device. A držím palce, vybrala jsi si dobře.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

Vsechno co bezi na wm ma stejny zaklady, jenom se podle vyrobcu lisi vzhled a prostredi. Nevim jaky jsi mela SE takze nevim proc by mel byt samsung jet krok zpatky. A wm dneska neni nutnost, je tady android ktery se pekne rozjidzdi a po novym roce budou w phone 7, jenom mi prijde ze si treba nekdo poridi pristroj ktery ani poradne nevyuzije a na trhu je plno jinych tel ktery bezi na jednodussim os ne je wm, ale preji hodne uspechu a malo problemu ;) jinak pokud wm tak mi vyhovala vice omnie 2 nez td2 ;) a byt byla na wm tak mi prisla na ohladani jednodussi a prijatelnejsi nez nez td2
ruze111
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 02, 2010 17:54
Zařízení: Htc touch diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od ruze111 »

Tak android je uplně nový systém který v sobě může skrývat spoustu chyb narozdíl od léty ověřeného WM! Ale to je otázka názoru.. A pokud se nepletu tak na WM je daleko více různých programů než na androida,. Dále jsem se nikde nedozvěděla, že si musím kupovat telefon který opravdu na 100% využiji, baví mě objevovat nové věci a proto jsem přešla z uzavřeného OS na WM (tudíš systém plný možností a mnohem zajímavějšího využití než u uzavřeného) Když si vybírám telefon tak také jako asi většina jiných lidí koukám na vzhled a D2 se Samsungem nemůžeš srovnávat! (ale to je jen můj názor)

groovox: Děkuji :)
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od agopom »

Zdravim...mozno totalne trapny dotaz. Ako sa da vypat zvuk tlacidiel pri vytacani cisla? Mam Energyho a nepamatam si, ze som mal s tym problem na Duttyho ROMke...asi som zabudol ako sa to vypina:) V registroch to neviem tiez najst. Dik.
Jaitni
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned led 04, 2009 20:18
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Jaitni »

settings-personal-phone-keypad off
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od agopom »

Dakujem....a ja som to uz riesil cez registre :D. No kazdopadne musim niekedy krutit hlavou nad nelogickym umiestnenim niektorych poloziek v WM. Ale nabuduce prezriem pre isotu uplne vsetko a az potom sa spytam.
holly85
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 23, 2010 9:25
Zařízení: Nokia N97

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od holly85 »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat dřív než s tímto aparátem poletím do servisu. Mám problém s hovorama. Čím dál častěji se mi vyzvánění samo vypne a nejde ani volat. Když někoho vytočím, je telefon hluchý. Po vypnutí a opětovném zapnutí je zase vše na jeden dva dny vpořádku. Nevíte co s tím?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od barberry.pha »

Hard reset si zkousel? Jakou tam mas rom? Ofiko nebo nejakou varenou?
Boro25
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 01, 2011 20:25
Zařízení: MDA

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Boro25 »

Chcel by som sa spytat ako si tam do toho nainstalujem hry mam ich stiahnute ale ano za toho svateho neviem ako ich dat do mobilu :D prosim o radu :)
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od All.Os »

Do mobilu zkopiruj CAB a spust ho.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 14 hostů