Prodleva stisku kláves # a *

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Prodleva stisku kláves # a *

Příspěvek od Jiří Hrma »

V registech si lze snadno nastavit mensi prodlevu odezvy klaves # a *, ktera mi prijde defaultne dost vysoka.

Upravte HKCU/ControlPanel/Accessibility/HoldTimeOut na hodnotu 300 a restartujte telefon. (Default 850)
Radek Mikudík
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob čer 18, 2005 11:08

Příspěvek od Radek Mikudík »

taky me ta dlouha prodleva vcelku vadila, dobrej tip. dik :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj me taky. Nizsi hodnota je mnohem lepsi...
Levahoo

Nastavení prodlevy

Příspěvek od Levahoo »

Dobry den, chtěl bych se zeptat, zda-li se da v registrech podobne nastavit chovani alfanumericke klavesnice. Pri psani SMS mi dela problemy, ze preskakovanim pismenek dochazi k castym preklepum, za ktere podle me muze přilišná citlivost klávesnice zpusobena kratkym casem od zmacknuti po spusteni automatického rolovani pismen (multipress).
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Re: Nastavení prodlevy

Příspěvek od Jiří Hrma »

Levahoo píše:Dobry den, chtěl bych se zeptat, zda-li se da v registrech podobne nastavit chovani alfanumericke klavesnice. Pri psani SMS mi dela problemy, ze preskakovanim pismenek dochazi k castym preklepum, za ktere podle me muze přilišná citlivost klávesnice zpusobena kratkym casem od zmacknuti po spusteni automatického rolovani pismen (multipress).
dobry den,
o moznosti nastaveni pres registry nevim, ale u wm2003 (myslim, ze i u 2002jek) je moznost v Nastaveni/Usnadneni u polozky Multipress time out nastavit hodnoty 1/2sec - 2sec, popr vypnout aut. prodlevu. Skuste si s tim v nastaveni pohrat a zjistit, ktera prodleva vam nejvice vyhovuje.
Levahoo

nastaveni klavesnice

Příspěvek od Levahoo »

Dekuji moc. Nestaveni Multipress jsem zkousel. Pismena preskakuji stejne. Chci se spis zeptat, zda-li je to normalni jev, ze pri psani sms dochazi k "samopreklepum" - napr. misto "A" telefon napise "B" nebo "C", praci to zneprijemnuje. Na nekterych zahranicnich diskuzich se o tomto problemu zminuji, ale nijak jej neresi. Nevim, jestli je timto postizena jen nejaka vyrobni serie, anebo se jedna o jev, se kterym se potyka kazdy. (pak ale nechapu chvalu na psani SMS ve vetsine publikovanych recenzi). Mozna se jedna o SW problem, ktery by se vyresil nainstalovanim WM2003, ale do toho se mi moc nechce, protoze na inetu jsem nenasel duveryhodny funkcni odkaz ke stazeni.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

kdyz jsem na telefonu mel doslova par minut wm2002, tak jsem tento problem myslim mel taky a u wm2003 se mi sms uz pisou v pohode, takze myslim, ze by to mohlo pomoci. A nebo jde o zvyk, ze jsem se proste pozdeji s tim uz naucil psat :)
ZED
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř dub 19, 2006 14:50
Zařízení: Samsung Omnia i8000

prodleva klaves

Příspěvek od ZED »

no tak prodlevu ostatnich klaves jsem nastavil tady :
HKCU\Control panel\Accessibility\CharTimeout , hodnota byla 1000 , dal jsem 300, pak restart
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned říj 09, 2005 15:26
Bydliště: Praha

Příspěvek od USER47 »

Zed: To je to samý jako položka v nastavení "multipress time out".
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů