WM6: Suggestion fix a dalsi tweaky

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Zařízení: Samsung Galaxy S10+

WM6: Suggestion fix a dalsi tweaky

Příspěvek od Jiří Hrma » ned led 28, 2007 4:25

Uz jsem tady ve foru psal, ze u testovaci WM6 ROMky pro HTC Universala se po kazdem softresetu automaticky znovu aktivuje vkladani navrhu slov pri psani, tzv. Suggestions (StartMenu/Settings/Input-Word Completion). Celkem me tohle otravovalo, jelikoz jsem po kazdem softResetu musel tuhle funkci v nastaveni znovu a znovu vypinat :-(

Na Xda-devu se ale objevil sikovny cabik, ktery tuhle funkci natvrdo deaktivuje, a funguje paradne :-)
(nevim, jak jsou na tom uzivatele Crossbow pro Wizarda, ale pokud vam to dela taky, muzete tenhle cab pouzit samozrejme take)
Přílohy
WM6wsuggfix.cab
WM6_SuggestionFix.cab
(65.57 KiB) Staženo 398 x

flashman
VIP
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman » ned led 28, 2007 9:26

u Wizarda je defaultní Anglická klávesnice a pomocí našeho cabu si můžete užívat hned po resetu české klávesnice

Tuším, že ten CAB pro uniho bude fungovat také na programu sipchange

nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA » ned led 28, 2007 9:58

mozna bych to nadepsal Tweaky pro Crossbow a presunul do tweaku... a prispeju timto: HKCU,"ControlPanel\Phone","ShowSim",0x00010001,0 ten ShowSim musite vytvorit. Slouzi to k nezobrazovani kontaktu ze sim. Kdybyste nekdo narazil na nejaky tweak pro Crossbow, aby caby po nainstalovani nemizeli, tak sem s tim pls.

flashman
VIP
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman » ned led 28, 2007 10:11

nasca - tphle nejsou registrový tweaky - v těch cabech sou programy a dokonce i v tom našem knihovny. Já osobně radši řeším nemazání cabů tak, že je v TCM označím jen pro čtení. Ten tweak na nemazání je na našich stránkách, ale nějak nefunguje - du to chacknout

nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA » ned led 28, 2007 10:17

jj mas pravdu, ja jen myslel to presunout do sekce Tweaky a navody. :) Ja to prave zkousel ten tweak na nemazani a nefungovalo mi to. To je dobry napad, to oznacit v TCM. Prece jen za posledni 2 tydny jsem flashoval tak 4x, a porad to na kartu kopirovat me uz nebavi. Staci, ze si uz seriova cisla pamatuju skoro vsechny nazpamet :)

flashman
VIP
VIP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od flashman » ned led 28, 2007 10:29

nápodobně - já už to mám tak promakaný, že mám na paměťovce udělaný nemazacíse caby (jeden :D )

teď jsem zkoušel mp3 na SMS a vono to funguje k sakru ! :) - právě mi tam hraje 5-ti minutová písnička kvůli příchodu SMS - Klasika přesunout mp3 do složky Windows a vybrat ve zvucích (mp3 musí být asociované na WMP).
Jdu udělat nějaké osekané mp3

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor

Příspěvek od Jiří Hrma » ned led 28, 2007 16:49

Presunuto do sekce Tweaky. Btw me se v Crossbow na Universalu caby nemazou :-D

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor

Today Single Line.cab

Příspěvek od Jiří Hrma » čtv úno 08, 2007 12:40

Asukal na Xda-devu vypustil jednoduchy cab soubor, ktery po nainstalovani (a soft resetu zarizeni) odstrani aktualni nazev dne, a plugin s datem se diky tomu srovna do jednoho radku. Osobne mam rad, kdyz je na Today dost mista :-) a diky tomuhle je to zase o kousek lepsi :-D

Obrázek
(urceno pro vsechna pocketpc s WM5 a WM6)

Podobnou funkci (avsak s vice moznostmi nastaveni) nabizi take plugin TodayTime (freeware). Download zde
Obrázek
Přílohy
Today_SingleLine.cab
Today_SingleLine.cab by Asukal
(29.86 KiB) Staženo 376 x

Kabuto
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: Samsung Galaxy S8+

Příspěvek od Kabuto » stř bře 26, 2008 23:35

WM6_SuggestionFix a TodayTime ozkoušeny i na WM6.1 a funguje vše v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“