Jak odebrat atribut "jen pro čtení"

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Jak odebrat atribut "jen pro čtení"

Příspěvek od krata »

Mě už se to jednou nějak povedlo, ale nevím jak.
Když chci odebrat atribut u souboru windows\welcomehead.192.png, tak to mám v mobilu po "odfajfkování" v Total Commander (OmniaPRO) šedé a atribut se nezmění.
Ze stolního přes ActiveSync mi to také nejde, jelikož když dám "prozkoumat", zobrazí se pouze info o souboru, ale možnost změny atributu není.
Jak se to dělá není potřeba změnit nějaké nastavení?? Předesílám, že nemám na stolním TC (pouze v mobilu) a ani jsem ho neměl, když se mi to tenkrát povedlo.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jak odebrat atribut "jen pro čtení"

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jestli ti jde jen o změnu úvodní obrazovky, tak ten původní soubor nemaž, jen přes Total Commander (PDA verze) přepiš novým obrázkem.
Pokud to chceš vědět z jiných důvodů, tak by měla pomoct utilitka ROM Extractor.
krata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte říj 13, 2009 22:45
Zařízení: Samsung OmniaPRO
Bydliště: New Bubu

Jak odebrat atribut "jen pro čtení"

Příspěvek od krata »

Farokh: Dík. Šlo mi pouze o tu změnu obrázku. Udělal jsem bezva vtípek. Změnil jsem power_off na "vypnul méjméno", ten první (Samsung) na černý s nápisem "skenuji otisk" a ten "welcome..." na nápis "Databáze policie prohledána, zapnula jménomanželky".
Pak jsem jí řekl: "Hele co ten mobil umí když ho připojím k internetu" a vypnul ho. Přečetla si nápis "vypnul..." a řekl jí, aby ho zapla ona. Když viděla, že to "přečetlo" její otisk a je někde v databázi, byla pěkně v šoku. :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Jak odebrat atribut "jen pro čtení"

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

hhhh, dobrej vtípek :lol:
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů