vypnutí_pda

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
rachel91
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:02
Zařízení: HTC_HD2

vypnutí_pda

Příspěvek od rachel91 »

zdravim, vypínáte na noc svoje pda? hledal jsem tu nekde na forku a nikde jsem nemohl najit program na vypnuti mobilu softwarově bez použiti tlačitka pow. nedoporučil by mi někdo nejaké? jinak mě omluvte, protoze nemam pda moc dlouho, ale chtel jsem se zeptat jestli změnou registrů jak jsou všude ty tutoriály nemůžu porušit záručku? díky moc
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vypnutí_pda

Příspěvek od Daidalos »

Pokuď je to jako u ostatních HTC komunikátorů,tak pravděpodobně nějaký bude,stačí jen hledat..
Úpravou registru rozhodně záruku neztratíš, telefon můžeš Hard Resetem vrátit do původního stavu a nic se nepozná,to je jako kdyby ti neuznali záruku za to,že jsi si nainstaloval nějaký program na zrychlení mobilu.
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

vypnutí_pda

Příspěvek od ospaly_muflon »

rachel91 píše:hledal jsem tu nekde na forku a nikde jsem nemohl najit program na vypnuti mobilu softwarově bez použiti tlačitka pow. nedoporučil by mi někdo nejaké?
Pokud bys chtěl SW na vypnutí telefonu, vyzkoušej XDA-Shutdown
rachel91 píše:chtel jsem se zeptat jestli změnou registrů jak jsou všude ty tutoriály nemůžu porušit záručku?
Ne. I pokud by se něco "nepovedlo", tak hardresetm zařízení uvedeš vše do původního stavu.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů