Vypnutí zvuku notifikace odchozí zprávy

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Vypnutí zvuku notifikace odchozí zprávy

Příspěvek od mike-biker »

Jde mi o to, že u mého Samsungu Omnia 2 i8000 při odchozí zprávě zahraje melodii, ale zároveň zahraje totéž i při notifikační zprávě o doručení a to 2x, takže celkem 3x - slušná diskotéka, ale je to hrozný! :evil: Pokud vypnu Delivery Notifications, zahraje to jen jednou. Mě by ale vyhovovalo při odchozí zprávě SMS, nejlépe jen na display. Pohrabal jsem se v registrech, ale změna žádná. :cry: Nemá někdo řešení? Nejraději bych to pošéfoval jen v registrech, nějaký prg. kde si moho nastavovat spoustu píč..in mě nezajímá.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vypnutí zvuku notifikace odchozí zprávy

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zkus program Tonality. Hledej v bleskovkách, Jirka o něm psal celkem nedávno. Já ho používám a má velice detailní nastavení zvuku, dá se nastavit opravdu skoro vše. Nejsem si jistý, jestli přesně ten zvuk, o kterém ty mluvíš, ale určitě ho ozkoušej, je free.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Vypnutí zvuku notifikace odchozí zprávy

Příspěvek od mike-biker »

Díky, stáhl jsem a ozkoušel. Je tam opravdu hafo zvuků a půjde to nastavit. :-)
EaU
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 15:10
Zařízení: HP iPAQ rx1950

Vypnutí zvuku notifikace odchozí zprávy

Příspěvek od EaU »

Zajímalo by mě, jestli se ti ten skutečný tvůj problém podařilo TONALITYem vyřešit?
Protože co tak do toho čučím, tak jediné co jsem tam našel je Messaging, nová textová zpráva. Tu lze ale upravit v klasickém nastavení.
Když ale hledám nastavení zvuku "něco jako" OZNÁMENÍ O DORUČENÍ TEXTOVÉ ZPRÁVY, tak to tam bohužel nemužu najít !!! A to jsem prošel všechny položky které se zobrazily.
Mám Samsunga B7300.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů