Vyzkoušeli jsme 16 GB micro SDHC kartu, funguje výborně

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

bude ti fungovat
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marabu »

narg píše:
pavliicek píše:Otazka, jestli by clovek dokazal zaplnit takovou pamet je zcela zbytecna. Jak pravi jedno stare pravdive porekadlo. Pameti neni nikdy dost....:-)
jo, nekdo jednou rikal, ze 64GIGA ram BUDE stacit vsem :D rofl
No nám to třeba v práci stačí bohatě na dva VMware datový servery (cca 30 virtuál). :-D Do kompu to ani nenecpeš a u PDA ... takže tu větu bych celkem bral na dlouhou dobu jako pravdivou. :wink:
LoWang
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 21, 2008 23:44
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušeli jsme 16 GB micro SDHC kartu, funguje výborně

Příspěvek od LoWang »

Xakru mám problém - ta moje MicroSD karta se nějak zablokovala či co a teď cokoli na ní zapíšu nebo smažu, tak se po odpojení a připojení zase objeví! Dělá mi to na více počích. SD karty mají prý z designu nějakou fci blokace zápisu, ale ne MicroSD, tak co to je??
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušeli jsme 16 GB micro SDHC kartu, funguje výborně

Příspěvek od Lausien »

Podle mě u PDA, pokud na to nejsou nějaké aplikace, které to fakt potřebují (a možná že ani ty by to neovlivnily), nepoznáte, jestli je to Class 2, 4 nebo 6. Leda při kopírování, ale Class 2 je snad stále rychlejší než normal kopírování přes AS ne? No, ono pro dobrej pocit počkat na Class 4 by možná špatný nebylo, ale bude zase vyšší cena.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 64 hostů