Video: Další pohled na komunikátor HTC Touch HD

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Video: Další pohled na komunikátor HTC Touch HD

Příspěvek od Lukáš Mano »

Na serveru PDA.pl se objevila další video prezentace nabušeného komunikátoru HTC Touch HD. Video snad ani není potřeba komentovat, ostatně, podívejte se sami.

Obrázek
Pro otevření stránky s videem klikněte na obrázek

Již dříve jsme vás informovali
HTC Touch HD, první dojmy a česky komentované video
Podívejte se na 24 minut dlouhé video HTC Touche HD
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

Ale jo, nevypadá špatně to HD... zvlášť když k němu dali Diamond, to pak HD vypadá ještě o dost líp.
Doufám, že znovunastálá, dříve přerušená éra normálních a velkých displejů bude pokračovat.
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

Příspěvek od OVCA »

chcelo by to aj video s androidom
JirkaSnake
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 12, 2007 16:06

wow

Příspěvek od JirkaSnake »

Chtěll jsem od WM odstoupit k symbianu, ale tohle vypadá opravdu krásně. Ten displej je perfektní oproti dnešním pda, takže si asi počkám :tlem:
Uživatelský avatar
Sigi-ACS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob led 05, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sigi-ACS »

Vypada fakt mooooooc pekne...
Uživatelský avatar
milan cholt
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 26, 2008 21:40
Zařízení: HTC Touch HD & Diamond
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milan cholt »

vypadá to fakt skvěle, už ho sleduju nějakou dobou,ale asi počkám na první reakce, přiznám se mám trochu strach z té velikosti :-)
PL113
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř říj 15, 2008 9:18

Příspěvek od PL113 »

Vypadá moc pěkně, jenom se trochu bojím té celkové velikosti!

A ještě věc, která mě mrzí je to, že nemá větší interní paměť...to mě od něho docela odrazuje a spíše mě to láká k Omnii, která za stejnou, ne-li nižší cenu má cca 16GB místa + rozšíření o dalších 16GB...
Je to těžké rozhodování :roll:
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

8gb kartu kupis za 800sk , takze to ma vobec netrapi ze ma malu internu pamat
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

Příspěvek od OVCA »

milan cholt píše:vypadá to fakt skvěle, už ho sleduju nějakou dobou,ale asi počkám na první reakce, přiznám se mám trochu strach z té velikosti :-)
Aj baby majú zo začiatku strach z tej "velikosti", ale potom si zvyknú a sú radi ;)
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Misha kulicka »

Juuu, má i otvor na poutko :) Možná oželím hw klávesnici a HD se stane mým budoucím zařízením.
Tomminno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 15, 2008 21:33

Příspěvek od Tomminno »

Už jste na tom psali delší text? Mylím, že už by to mohlo jít. Pokud napíšete, že to je v pohodě, tak mám jasno...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

No já píšu na displeji 3.5 palce v landscape (XDA Flame), na klávesnici PocketCM po celé šířce, a díky velkému displeji se to na sms, krátké emaily nebo pár zpráviček v ICQ dá použít. Ale na hw klávesnici to bohužel nemá. Pokud jde jen o delší psaní, bude na tom tvůj Kaiser samozřejmě lépe.
pcs
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:46

Xperie

Příspěvek od pcs »

Mě by mnohem víc zajímalo,kdyby někdo položil Touch HD vedle Xperie
Tomminno
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 15, 2008 21:33

Psaní na HTC HD

Příspěvek od Tomminno »

Dík za info. Nainstaloval jsem si PCM a vyzkoušel to. Byl jsem mile překvanen. Mít větší displej, tak bych si na to asi zvyknul. Nebude mít náhodou HD svou vlastní speciální klávesnici, když je celej vytvořen hlavně na ovládání prsty. Jinak PCM je dobrá alternativa a čekal jsem to horš. :grin:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Re: Xperie

Příspěvek od mike-biker »

pcs píše:Mě by mnohem víc zajímalo,kdyby někdo položil Touch HD vedle Xperie
Např.
http://blog.4rev.net/2008-10/iphone-3g- ... xperia-x1/
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolfenzi »

Nádherný :tlem: . Vim že pro HTC a iPhone platí pravidlo "iphone nic neumí ale umí to ze všech nejrychleji" , ale u tohohle videa snad nikdo nemůže namítat že by tam bylo něco pomalého. A jestli to dobře chápu tak to stejně neni finální verze.

Mám 2 otázky :

1.) například moje k800i je dost spomalený 4gb kartou z asi 85% zaplněný. Když ji vyndám tak je o dost rychlejší. Jak moc mi hrozí u takhle výkonýho stroje, že když tam dám 16gb kartu a budu jí mít celou plnou filmů, hudby a aplikací, že to bude mít pomalejší reakce než vidim na videu ?

2.) Displej má dost velké rozlišení abych tam měl film nebo seriál v normálnim rozlišení a ještě by se mi tam vešla tlustá lišta po obou stranách.
Ale utáhne to ? Utáhne klasický seriál v .avi (a titulky) nebo 700mb dvdrip nějakého filmu ? A co když to bude film rozdělenej na 2x 700mb, utáhlo by to takovou kvalitu ?

3.) 65K barev je prostě standart když je tam WM a spokojim se s tim že na mobilnim malim displeji to neni vidět, že by to vadilo na mim 22 monitoru. Ale tohle je pořádně velikej displej... hrozí tady že uvidim jednobarevný šmouhy jako když si na kompu pustim hru v 16bit režimu (to je tušim taky 65k barev že ? ).

Doufám že se dočkám odpovědí :grin:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

1) Pokud ti jde jen o samotné množství dat na kartě, WM se nezpomalí, pojede pořád stejně. Není to Symbian :-D.

2) Můj HTC Universal nebo XDA Flame klasický 700MB DivX utáhnou, ale myslím, že je to tak nějak na hranici.

3) Oproti malým pda tu není rozdíl. A pokud ti nevadí film na tak malém displeji, jako mají obecně všechna pda, nebudeš mít problém s barvama. Aspoň já teda nemám :-). A titulky v pohodě.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

1. Ne, ale stejne si myslim, ze ta K800i je po vyladeni na nektere reakce rychlejsi nez jakykoliv WM 5+

2. Zalezi na formatu (kompresi) a rozliseni, tak do VGA by melo bez problemu, zeptej se u Touch Diamonda.

3. Ano, to je 16bitu, nemel bys to postrehnout. Na pc to je z druvodu nevhodne udelanych textur
Uživatelský avatar
Petr_K
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: ned zář 21, 2008 22:31
Zařízení: HTC Diamond 2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr_K »

Nedá mi se nezeptat.
Proč se pořád řeší video, titulky, filmy na telefonu? To mě prostě hlava nebere. Mám doma tv s uhlopříčkou 131cm, tak si nedovedu představit, že bych měl koukat na nějaký film v telefonu s titulkama v rozlišeni vga. Kde na to koukáte? V práci na to není čas, cestou domů řídim auto a doma mám tv. Tohle využití telefonu mě připadá jako ta úplně nejposlednější věc. Chápu ještě mp3, ale video .... :roll:
Ale třeba mi to někdo rozumně vysvětlí a budu zase chytřejší.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

No tak ja treba docela casto litam a to cekani na letisti a cesta letadlem a vlakem by byla s videem mnohem snesitelnejsi. No ale pravda spis koukam na psp nebo na netbook :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů