Oblíbený plugin TodayAgenda v nové verzi 1.5

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Oblíbený plugin TodayAgenda v nové verzi 1.5

Příspěvek od Jiří Hrma »

TodayAgenda je pro mnohé uživatele Pocket PC se systémem Windows Mobile jeden z "must-have" pluginů na obrazovku Dnes, kde dokáže zobrazit nejrůznější informace z kalendáře a úkolů. Jistě potěší, že TodayAgenda je šířena jako freeware a především nabízí velice rozsáhlé možnosti nastavení, od velikosti a barvy písma až po uspořádání jednotlivých položek.

Aktuální verze 1.5 přináší lepší podporu VGA a Square rozlišení, podporu aplikace ExtremeAgenda a spoustu dalších drobných úprav. K dispozici je rovněž český lokalizační soubor, samotný plugin můžete stahovat z tohoto odkazu.

Obrázek

Jak na instalaci češtiny? Je to jednoduché, stažený soubor CSY.dat přes ActiveSync/WM Device center nakopírujte do Pocket PC do adresáře, kam jste TodayAgendu nainstalovali (standardně \Program files\TodayAgenda). Dále ověřte, zda máte v nastavení Regional settings (Místní nastavení) vybranou Českou republiku. Pokud ano, restartujte plugin na obrazovce Dnes (znovu jej vypněte/zapněte) a nyní by již měl být v češtině.

Další informace naleznete na stránkách výrobce.
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Příspěvek od Gooorila »

Tento program mi na mém Cruisovi velmi vyhovoval, bohužel až do chvíle, kdy jsem pořídil manželce diamonda a po vyzkoušení TouchFlo 3D jsem našel alternativu TouchFlo 2D a nainstaloval na své zařízení. Nyní vnitřně bojuji, zda se zbavit TochFlo 2D pluginu, který mi přijde výborný a ovládání telefonu mi velmi vyhovuje, nebo zapomenu na today agendu, protože v TouchFlo 2D se mi nesmyslně zobrazuje jen jedna informace z kalendáře :oD.
Honzajs
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 19, 2006 22:54

Příspěvek od Honzajs »

Já si hodil na Kaisera taky TouchFlo 2D a k tomu aplikaci SecondToday a je to v pohodě. Na druhém Today mám SPB Diary a SPB PhoneSuite


http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=62957
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pon črc 30, 2007 18:11
Bydliště: No někde v Praze mě najdete
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bolik »

Tvuj problem byl mohl vyresit second today .)
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Příspěvek od Revin »

Today Agenda je skvely today plugin, hodne dlouho ho pouzivam a nic, co by se mi libilo vic jsem nenasel. Akorat nechapu, proc mi nikdy nejde instalace z pocitace, musim vzdy instalovat cab. Kdyz to spustim z kompu, chce to po me ten net framework nebo tak nejak, ale cab instalace normalne jde... zvlastni
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Ja instaluji jenom pres CABka, takze to neresim.

TodayAgenda je mazec. Kdo nevyzkousel, at vyzkousi!

Pres vikend jsem tuto novou verzi testoval a zmeny jsou hlavne v moznostech nastaveni - nastavit lze prakticky vse.

Porad jsem ale nezjistil jak sa zbavit ikony kalendare - zbytecne mi to zabira na levo pixely.
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Vypni si v nastaveni hlavicku pluginu :-)

Jinak TodayAgenda je naprosto libovy programek, tesim se na test 1.5ky
Jetra
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 07, 2008 13:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jetra »

TodayAgenda mi taky dost vyhovuje...mimochodem - nevíte, jak nastavit odlišnou barvu kategorií? Používám členění na jednotlivé kategorie událostí, které v nabídce barevného odlišení v TodayAgendě vidím...přesto nereagují na žádnou změnu barvy. Ostatní události (celodenní, vícedenní a časově omezené schůzky se vesele vybarvují) :-(
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

V cem je TodayAgenda tak vynikajici prog? Me prijde ako celkem obycejny textovy plugin, kterej zobrazuje jen vic řádků než originalni callender-plugin.
Nezkousel jsem ho, chci znat vase nazory nez si neco novyho placnu na today.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Lausien píše:Vypni si v nastaveni hlavicku pluginu :-)
To uz mam. Zmizi mi datum a cas, ale porad je tam obrazek kalendare.

Pouzivam SPB Pocket Plus + vertikalni zalozky takze uz tak mam zabrany kus mista v leve casti. Pod ikonou nic neni takze tam mam dalsi prazdny pruh.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

V layout vyber ident content a dej to na off. Ikonka kalendare sice nezmizi, ale posune se to cele doleva.
Jetra píše:TodayAgenda mi taky dost vyhovuje...mimochodem - nevíte, jak nastavit odlišnou barvu kategorií? Používám členění na jednotlivé kategorie událostí, které v nabídce barevného odlišení v TodayAgendě vidím...přesto nereagují na žádnou změnu barvy. Ostatní události (celodenní, vícedenní a časově omezené schůzky se vesele vybarvují) :-(
To si musis ukoly a schuzky nastavit text color = categories. Pak to pojede, jak ma.
farokh píše:V cem je TodayAgenda tak vynikajici prog? Me prijde ako celkem obycejny textovy plugin, kterej zobrazuje jen vic řádků než originalni callender-plugin.
Nezkousel jsem ho, chci znat vase nazory nez si neco novyho placnu na today.
Zkus to :) Pro me to vynikajici je lepsi prehled nekolik dni dopredu a hlavne barvicky.

//Necituj poslední příspěvek, používej tlalčítko Upravit!!! tslany
Edit: se polepsim :) Gwaihir
nem0cze
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 27, 2008 16:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nem0cze »

Jak tento plugin naistalovat tak, aby stále zůstalo k dispozici TFL3D, ale přitom tato ad¨genda fungovala naplno???
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

že by Second Today? ;)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů