WM SMS Sync: Freeware nástroj pro zálohu textových zpráv

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WM SMS Sync: Freeware nástroj pro zálohu textových zpráv

Příspěvek od Jiří Hrma »

Každý z nás si určitě někdy potřeboval zálohovat textové zprávy ze svého telefonu, systém Windows Mobile ani synchronizační nástroj ActiveSync/WM Device Center však tuto možnost nenabízejí. Nabízí se ale řešení od programátora Briana Hamachka. Windows Mobile SMS Sync vám umožní zálohovat textové zprávy z vašeho Pocket PC či smartphonu s Windows Mobile 5.0 nebo 6/6.1. Program umí zprávy uložit i do formátu CSV, přes aplikaci v PC pak můžete zprávy jednoduše spravovat a vyhledávat v nich, potěší i možnost exportu zpráv do SQL databáze. Zatím však chybí funkce pro zpětný import do zařízení, což se hodí zejména po provedení hard resetu.

Obrázek

WM SMS Sync můžete stahovat ze stránek autora, nezapomeňte si nainstalovat rozhraní .NET Compact Framework, a to jak do telefonu, tak i do PC, bez něj aplikace nebude fungovat.

Tip: Pokročilejší funkce pro správu SMS nabízí program Jeyo Mobile Companion 2.1, ten je ale placený.
demultiplexor
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 04, 2007 17:33

Příspěvek od demultiplexor »

jak tento program má fungovat? nainstaloval jsem ho do pc, do telefonu požadovaný .net + samotný program jenže když dám v telefonu "begin sync" tak se mě ukáže, že to synchronizuje, ovšem na počítači ani v active sync se nic neděje a smsky nikde nevidím.
a nenašel jsem žádný návod k tomuto programu

//edit
už jsem na to přišel, v zařízení se vytvoří soubor \my documents\SMS\SMS log datum.cvs
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů