Podívejte se na 24 minut dlouhé video HTC Touche HD

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Podívejte se na 24 minut dlouhé video HTC Touche HD

Příspěvek od Jiří Hrma »

Arne Hess ze serveru the::unwired videa natáčet umí, o čemž jsme se mohli přesvědčit už několikrát. Nyní se mu do rukou dostal současný nejvýkonnější komunikátor společnosti HTC, Touch HD, a ani ten jeho oku neunikl. Výsledkem je 24 minutové video, ve kterém si telefon můžete důkladně prohlédnout.

Obrázek
Pro otevření stránky s videem klikněte na obrázek
mir3c
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon bře 24, 2008 19:10
Zařízení: SPV M3100 (HTC TyTN)- HERMES

Příspěvek od mir3c »

preco mi to nejde? vidim tam len ikonku install microsoft silverlight a text ale ziadne video ?
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Protoze ted pouzivaji jinou aplikaci na videa a musi se neco doinstalovat.
cary
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 27, 2007 14:38

Příspěvek od cary »

jednoduše, otevři ten link a tam si nainstaluj silverlight a video ti pojede ;-)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Zajímavé nejvýkonnější komunikátor společnosti HTC, Touch HD bootuje jednu minutu a čtyřicet pět vteřin (1:45).
Zřejmě to bude infokovanou serie Touch. Takhle to dopadá, když je přednější design něž funkčnost. Doufám že na XDA udělají antibiotika pro tohle zařízení.
Ale uznávám, že Touch HD se papírově tváří jako velmi dobré zařízení, jen škoda toho designu! :roll:
Klidně mě ukamenujte za moje názory, ale nerad leštím své PDA pokaždé když na něj sáhnu.

Ahoj alternative. :-)
Uživatelský avatar
permar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 135
Registrován: ned pro 30, 2007 10:08
Zařízení: SGS 5
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od permar »

Pro přispěvatele Kapu- Mohl bych znát tvůj názor na nově připravovaná PDA od firmy Asus? Neber to nijak ironicky ,prostě mě to zajímá, neb co vydá HTC se tady stává pomalu modlou...ostatní značky snad ani neexistují..
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Uf tak jsem ti psal SZ, říště akový věci raději řeš řes SZ. Rád jsem ti odpověděl.
Směl bych se zeptat k čemu je ten pohyboví senzor? Stačí jedna věc k čemu ho využije člověk který má PDA k práci.
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

Hmm, práce, práce.... na machrovinky před šéfem :grin:
Jinak souhlas s Kapuem, další magnet na otisky prstů.
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Příspěvek od neveceral »

jesti ta doba bootu není způsobená neodladěnou romkou a hlavně debug nástroji?
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Možné to je. ROMky od HTC nejsou moc dobré. Pokud mi bude někdo oponovat, tak si nejdříve položte otázku, proč většina uživatelů používá ROMky z XDA?
Spíš by mě zajímalo jestli si můžu koupit zařízení bez předinstalované ROM. Nevím proč bych měl platit za Touch flo 3D a jiné kraviny, když je nikdy nebudu používat?
Raději bych uvítal odesílání přes souborů přes bluetooth, než matlání displeje prtem, tedy ovládání prstem.
A beztak je to celé kravina, jen to zatěžuje systém. Pokud nemáte nadměrně vyvinuté palce, tak bezproblémů můžete PDA ovládat prsty i bez Touch flo, ať si je tředa 4D. Dřív by to každý zavrhl a dnes s příchodem buznafounu, tedy apple iPhone je ovládání prstem strašně IN a COOL.
Ach jo kde jsou ty staré dobré časy, když jsem jel v šalině vytáhl PDA a každý na mě čuměl jak na bytost z jiné planety.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

To se těma orig. ROMkama u HTC bych zase až tak špatně neviděl. Není to jen u HTC, ale i u jiných výrobců, kdy pokročilejší uživatel dá přednost uvařeným ROMkám (pokud má tedy tu možnost) z mnoha důvodů. Je to tak u Mia, Asusu...a třeba u Etenu jsou ukuchtěné ROM téměř nutností.. XDA dev. je jen největší komunita, která "dělá" pro největšího producenta WM device-HTC...tomu je pak přímo úměrný počet neoficiálních ROM v zařízeních
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

chlapi, že vás to baví furt se hádat... prostě věta co mám v podpisu na 3. řádku vyřeší všechny spory, nemyslíte? :-)
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

zajisté. Ono totiž uvádět v podpisu věci, které nemám rád, je v poslední době o mnoho víc COOL a IN, než samotné ovládání zařízení prstem ;-)
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Kapu: tak se mi zdálo, že mi běží čas nějak jinak než tobě a ten boot jsem si stopnul. Skutečný čas bootu, tedy od stisku tlačítka On do naběhnutí systému, 54 sec. 8-)
Dal jsem ti ještě šanci a počkal přes váhání recenzenta, zadávání pinu a úplného náběhu TF3D, a člověče, pořád je to jen 1 minuta 22 sec.
Tak nevím, do teď jsem tě měl za poměrně seriózního přispěvatele tohoto fóra :???: .
Mimochodem, opraš si trochu češtinu, hrubky typu pohyboví senzor fakt působí dost hrozně.
A využití pohybového senzoru při práci, no např. už jen to že, když potřebuji kteroukoliv aplikaci otočit do landscape nemusím se kamkoliv hrabat, abych displej přetočil ručně, ale prostě otočím telefon a displej se přetočí sám, využití je samozřejmě víc :wink: .
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Názor na HTC HD

Příspěvek od mike-biker »

Tak jsem shlédl celé video, mašinka to bude pěkná, jen mě docela vadí "čistě náhodná podobnost" s nenáviděným I-phonem. :twisted: I designově nic moc, mám raději tvary Raphaela. Přece jen HW klávesnice je pro mě přijatelnější. :wink:
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Myslím, že posedlost iPhonem a podsouvání výrobcům WM zařízení snahy o kopírování iP, je už přehnaná, koncepty podobných zařízení s WM se objevovaly dávno před tím, než u Jabka o nějakém telefonu vůbec začali uvažovat. Je logické maximální plochu telefonu využít pro displej a pokud je displej dotykový, maximalizovat ovládání telefonu přes displej, což umožní další redukci HW tlačítek a tím dále zvětšit plochu displeje :) . podobnost takových zařízení je nasnadě, stejně jako jsou si podobná auta stejné třídy a nespočet dalších produktů.
Musím uznat, že HW QWERTY klávesnice je velmi návyková, ale na displeji 3,8" je dotyková Touch klávesnice použitelná stejně dobře, ona už je velmi dobře použitelná u Diamondu na 2,8" displeji.
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

kedy sa bude touch HD predavat na CZ a SK ? na SK shope som nasiel cenu za 18500SK pisu ze skladom bude v oktorbri , 10 mesiaci, cize řijen
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Příspěvek od Kulík »

Předběžně by to mělo být okolo poloviny října, cena cca 16 000,- Kč vč. DPH.
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

Příspěvek od samson010 »

no tak to je super , uz sa tesim na prvu recenziu , asi pojdem do HTC TOUCH HD
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Příspěvek od mike-biker »

Švára má Diamonda, přítelkyně dcera zase Raphaela. Tak jsem zkoušel oboje a asi jak jsem zvyklý na HW klávesnici, tak mě to víc oslovilo. Každopádně uvidím, co bude lepší na ovládání.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů