Odstranění sytémové lišty

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

můžeš je smazat, pokud nebude mít systém co přidat do Tray oblasti, tak ji vypne, tj. pokud tam žádná ikonka není, lišta zmizí. Dobré by bylo odstranit všechno co tam je, ať tam nic nezůstane, ovšem to ale pořád může tu lištu na 46% vyvolat...
Nejlepší by bylo najít nějaký program, co dovoluje prohlížet aplikace, co se spouštějí po startu, umí to např. SKTools a pokud tam někde bude TrayApp.exe tam toho zástupce vymazat, ale nevím jak je to někde dělané, já měl zástupce v Startup
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Máš můj obdiv, opravdu hluboké znalosti systému. Zkusím SKtools, někde ho v noťasu mám, a pokud to nepůjde, smažu ty klíče ručně. Ještě jednou díky, doufám, že tento thread pomůže mnoha lidem.

EDIT: Takže JE TO TAM! Nevydržel jsem to a ručně všechny klíče smazal, po SR vše v pohodě naběhlo a ta lišta tam NENÍ! Večer pošlu nějaké screeny.
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Takže posílám slíbené screeny před a po.
Přílohy
Screen002.png
Screen002.png (28.92 KiB) Zobrazeno 4221 x
Screen001.png
Screen001.png (31.08 KiB) Zobrazeno 4222 x
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

today screen

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

wow, ja bych se na takovy today-screenu nevyznal.
Pokud potrebujes volne misto,doporucuju 128dpi realVGA, ja ho pouzivam trvale a krome spousty pracovni plochy na today-screenu se i nadherně surfuje po netu.

BTW nevite nekdo jestli existuje aplikace na prohozeni horni a spodni listy? Pak by WM Mobile byly velmi podobne Woknum ze stolnich PC a NB ;)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

4farokh: nejdřív se ale podívaj na to, jaký zařízení používá a jaký má rozlišení - QVGA, tedy 320x240 při 96DPI - kdyby tam dal 128DPI tak by se všechno zvětšilo a volné místo zmenšilo
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Zkusím reagovat, myslím, že můj Today je docela přehledný, a hlavně všechny běžně používané app mám po ruce, na první dotek na displayi.To je přece účel, nevjíždět do menu. Při rozlišení VGA by asi ty ikony i text byl menší a pravděpodobně by se display vešlo více informací, což bych osobně určitě bral, jenže, JAKÝ komunikátor má VGA, 128 Mb RAM a aspoň 400 MHz CPU. Jaký?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

HTC Universal s upgradem 128MB RAM, Toshiba Portege G900, HTC Avantge, HTC Touch Pro
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Jasně, UNI je ale moooc velký, Toshiba asi bude dost dobrá, ale v normální velikosti asi bude jediný kandidát, nový Touch Pro.
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Tak mě napadá, že bych mohl dokončit můj projekt dát vrchní lištu dolu. Neni na to už nakej program? Kdysi jsem ji nacpal dolu, ale dělalo to paseku. :( Kdo se semnou do toho pustí?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

jej,tak to sem asi slepej,sry.No, jinak ja mam taky vsechny dulezite odkazy poruce na ploše,jen nejsou videt.
Jsou rozdeleny do 5ti sekcí v programu iLauncher(viz ty velke ikony dole na mem screenu),pouzival sem ho i na qvga a muzu jedine doporucit ;)
Ale to je vec gusta, uz do toho nebudu kecat.
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

to farokh:
iLauncher je super, to jo, já si ty moje potřebné ikony aplikací vytáhnul z jednotlivých záložek na Today a ikony záložek jsem nechal skrýt.
boumi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 25, 2008 20:22
Bydliště: Dolní Rožínka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boumi »

Já mám stejný problém, akorát se absolutně v těch registrech nevyznám... Kdyby mi někdo poradil, jak ty ikony dostat z mé x500, byl bych vděčný :-D
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Je to poměrně jednoduché, musíš podle postupu viz. výše.
boumi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 25, 2008 20:22
Bydliště: Dolní Rožínka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boumi »

MNo ty programy jsem nezkoučel, ale stejně myslim, že říkali, že jsou na odstranění softkeys a to ja nechci... A v těch registrech žádnej takovej klíč nemám a když jsem něco zkoušel vymazat tak mi to řeklo přístup byl odepřen a stejně jsem nemohl nic změni, tak nevim... docela mě ta tray lište s..e. Jo o ve startup nebo jak se ta složka jmenuje jsem měl CustomInit.lnk ale i když jsem to smazal tak se nic nezměnilo. Jinak tam mám akorát WkTask a VistaBatery
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Příspěvek od gugo »

Pokud nemáš v registrech ty výše uvedené klíče, tak se asi jedná o jinou strukturu registrů. Asi bude mít E-TEN jinak stavěnou strukturu registrů Windows než HTC.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů