Problem so zapisom na SD kartu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
adkodobro
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 19, 2008 21:49

Problem so zapisom na SD kartu

Příspěvek od adkodobro »

Ahoj vsetci. Neviete mi poradit s nasledovnym problemom? Riesim ho uz takmer rok, ale zial nepodarilo sa mi ho vyriesit.

Mam Asus MyPDA 639 N. Je super, az na to ze som mal po niekolkych mesiacoch od kupy (2/2007) problem s kalibraciou touch screenu. Origina os bol wm5. Poslal som ho do opravy, vymenili displej a vsetko ok. Isiel cca mesiac, ale potom zrazu prestali fungovat vsetky tlacitka. Kontaktoval som servis, kde mi povedali ze si mam stiahnut novy wm6, a nainstalovat, problemy prejdu.

Urobil som tak, a naozaj problemy presli. Ale po cca 2 tyzdnoch so nasiel problem iny.

Neviem ci to vzniklo po instalacii na wm6 z wm5, alebo to bol uz problem pri vrateni z opravy, skratka, nie je mozne zapisovat na SD kartu. Pred poslanim do opravy nebol problem, potom som to nevyuzival, ale skratka, po updatnuti na wm6 som zistil ze na SD kartu zapisovat nemozem. Citanie je bez problemov. Ked kartu vyberiem, a dam do citackyv PC, nie je ziadny problem so zapisom. ale pda stale vypisuje "problem pri zapise na kartu". Keby nemal ten ASUS 1G vlastnej flash (okrem ROMky) tak ho hodim o zem, ale takto mi to moc nechyba, ale je to fakt neprijemne. Mam oficialny iGO8, ale nemozem ho nainstalovat, pretoze si na kartu uklada pri instalacii nejake parametre, akurd mu to system nedovoli.

Otazka znie .. hardwarovy problem to nie je (kontaktoval som takisto servis, preslo to vraj pri vrateni spet vystupnou kontrolou a vsetko islo). Jedine zostava to, ze wm6 ma dajaky problem. Je jedno aka karta, nejde zapisovat. (nie je chranena proti zapisu.) Nie je mozne nieco riesit ce registry? Neexistuje nejake riesenie? Staci lubovolny napad ... diky.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od wizaard »

Já osobně bych tu kartu zkusil naformátovat, ale to asi není, co jsi chtěl slyšet... :???:
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumes »

Co skusit HR nebo jinou ROM.Me se to stavalo,kdyz sem z N73 dal kartu do Mpx 220,neslo zapisovat.Zkopiroval sem soubory a pak format na Fat 16 a funktion on.V reg nevim :(
adkodobro
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 19, 2008 21:49

vsetko som skusal

Příspěvek od adkodobro »

diky za info.

KArtou to neni. skusal som formatovat x, krat, skusal som 3 typy kariet od 64mb po 2 gb.

hardreset som skusal takisto bez uspechu... privitam dalsi napad. viac hlav, viac rozumu. ja mam pocit ze v mojej uz ziadny napad v tomto ohlade nie je.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od wizaard »

No, já to vidím na servis, ale třeba se pletu...
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Jediné, co mě napadá, je vyzkoušet nenaformátovanou paměťovou kartu. Po vložení do telefonu by měla být naformátována na nějaký systém souborů. Pokud by nepomohlo ani to, vypadá to opravdu na reklamaci.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů