Netradiční pouzdra SKINS pro mobilní zařízení na českém trhu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Netradiční pouzdra SKINS pro mobilní zařízení na českém trhu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Sunnysoft přišla s novinkou na českém trhu s názvem SKINS, která velmi zpříjemní léto nejen Vám, ale i Vašemu mobilnímu zařízení. Už není třeba přemýšlet, kam s mobilním telefonem nebo PDA zařízením na dovolené - můžete ho nyní mít po ruce stále - neublíží mu voda, písek, bahno, barva ani bláto. SKINS® přilne k mobilnímu zařízení jako kůže. A stejně jako kůže chrání Vaše tělo, Skins ochrání Vaše mobilní zařízení. Skins jsou baleny v krabičce po třech kusech a jsou určeny pro jednorázové použití. Zakoupit je můžete v internetovém obchodě nebo v kamenných prodejnách v Praze 1, Praze 9 nebo Brně.

Obrázek

Můj komentář: Tahle pouzdra mě celkem zaujala, jsou opravdu originální, jakmile mi dorazí testovací vzorky, můžete se těšit na článek. Zajímá mě, jak moc kompatibilní to bude s Pocket PC :-) .

Zdroj: Tisková zpráva
carnero
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 333
Registrován: pon čer 09, 2008 14:03
Zařízení: Galaxy Nexus, Incredible S
Bydliště: Praha

Příspěvek od carnero »

Tato pouzdra jsou na trhu už léta. Stačilo mýdlem umýt kondom (doporučuji nepoužitý) a pouzdro na mobil bylo na světě. Mě to posloužilo skvěle a dá se to koupit na mnohem víc místech - za pár korun u každé benzinky.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

ano máš pravdu, tohle je to samé, jako kondomy, akorát bez lubrikantu ;-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů