Vypnutí GPRS a EDGE

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
sevao
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 06, 2008 21:21

Vypnutí GPRS a EDGE

Příspěvek od sevao »

Ahoj, potřebuju ve svém HTC touch s WM 6.0 vypnout GPRS a EDGE a povolit pouze jako jediné připojení k internetu přes WI-FI. Pokaždé když se chci podivat na počasí, tak se to automaticky začne připojovat na GPRS a když není dostupné tak na EDGE. GPRS jsem prozatím vypnul pomocí triku co jsem našel v jiném topicu (vytvoření neplatného připojení), ale i tak to neni ono, protože se to stale pokouší připojit. Ve WM jsem nenašel možnost vypnout GPRS a EDGE, nevim jestli to tam neni, nebo jsem slepy. Díky za pomoc. ;-)
hakybaky
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 11, 2007 22:02

Příspěvek od hakybaky »

skus pohladat utilitu nodata, kde zakazas kotre pripojenia sa nemaju pouzivat
MarekTT
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:55

Příspěvek od MarekTT »

Skus program Modaco NoData.

MoDaCo NoData je užitočná utilitka, ktorá dokáže pracovať s GPRS, EDGE, 3G atď... Ak ste napr. v zahraničí a nechcete zbytočne platiť za prenesené dáta v 3G, tak vďaka tejto utilitke môžete 3G pripojenie úplne vypnúť bez toho, aby ste pripojenie museli úplne zmazať.
sevao
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 06, 2008 21:21

Příspěvek od sevao »

to nejde nastavit příme ve windows mobile?
sevao
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 06, 2008 21:21

Příspěvek od sevao »

Celkem se divim že ve WM to nejde vypnout, ale i tak MOC díky. Ušetřili jste mi peníze :-)
LcMc439
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon bře 24, 2008 0:01
Kontaktovat uživatele:

Monaco No Data

Příspěvek od LcMc439 »

Ahoj, jen se chci zeptat jestli jsi někde našel download na ten prográmek Monaco No Data. Nemůžu ho nikde najít a když už něco najdu tak je tam jen odkaz kde nic neni.
Potřebuju vypnout GPRS když jsem doma kde mám Wifi a nepotřebuju vyhazovat těžce vydělané penízky za připojení. Stáhnul jsem si program GB-SOFT Tweak, který údajně umí vypnout GPRS ale nepřišel jsem na to jak.
Díky za rady. :???:

\\Necituj poslední příspěvek. lukasm
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Stačí pořádně hledat!!! :wink:
Přílohy
nodata.cab
(25.23 KiB) Staženo 539 x
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů