TomTom 7 již brzy, a nejen pro majitele Touch Diamondu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

TomTom 7 již brzy, a nejen pro majitele Touch Diamondu

Příspěvek od Jiří Hrma »

Server MoDaCo zveřejnil informaci o brzkém vydání sedmičkové verze navigačního software TomTom. Dříve bylo často proklamováno, že byl vývoj nové verze pro Pocket PC pozastaven, nicméně podle nových zpráv bychom se měli jeho oficiálního představení dočkat v řádech několika málo týdnů. Že by se TomTom snažil reagovat na stále stoupající popularitu konkurenčního iGa?

Obrázek
Ilustrační obrázek: TomTom 6 a jeho konkurent iGo

Nový TomTom 7 by měl být rovněž dodáván s očekávaným HTC Touch Diamondem (program + mapa jednoho města ke stažení zdarma), nicméně zda se tato akce bude týkat i České republiky, zatím potvrzeno nebylo. Ale například německý O2, který Diamonda nabídne pod svými křídly, již integraci TomTomu 7 potvrdil.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

v TT mi chyběl antialiasing (aspoň doufám že se tak označuje takovýto rozmazávání (to co iGO už umí) , moc se v tom nevyznám :-) ), tak snad to v sedmičkový verzi bude
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

No jen aby ten antialiasing nebyl na úkor rychlosti, pokud tam bude. Mám verzi 6 na Kaiserovi s WM6.0 a překreslování mapy např. ve městě, kde je na mapě zobrazeno hodně ulic, je šíleně pomalé i bez antialiasingu.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

mno tak na Kaiserovi se nedivím, navíc TT to překresluje i tak pomale, když to srovnáš s iGem, tak na VGA displeji se TT překreslí tak za 1s (navíc trhaně v režimu naležato), ale iGO se překresluje hezky plynule...
Uživatelský avatar
marthynovak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned úno 03, 2008 11:11
Zařízení: Waiting for MM2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marthynovak »

TomTom 7 ma uz podporu pro vetsinu itegrovanych gps modulu.
Honza Bouma
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned kvě 18, 2008 10:49
Zařízení: SE Xperia X10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Bouma »

Boze..co bych za nej dal,mel jsem TT6,nainstaloval jsem iGo 2006,kvuli novejsim mapam,ale moc mi nesedi.Kdyby nekdo vedel o alespon relativne novyh mapach pro TT,dejte,prosim vedet.
Tapinek
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: úte pro 04, 2007 15:37

Příspěvek od Tapinek »

Ja nevim, ja mam celou Evropu (verze 6.75) a neprijde mi, ze by podle ni neslo jezdit... Jasne, tu a tam to nesedi, ale vzdy se bezproblemove dostanu kam chci... ;-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů