Fizz Alarms: Šup z postele, vstávat!

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Fizz Alarms: Šup z postele, vstávat!

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vývojáři ze společnosti Fizz Software vydali nový program Fizz Alarms, který by vás měl dokázat spolehlivě probudit či upozornit na nadcházející události během dne. Nezávisle na sobě si můžete nastavit neomezené množství budíků, každý nabízí vlastní možnosti konfigurace (melodie, opakování, vybrané dny...). Probouzet se můžete nechat oblíbenou melodií ve formátu WMA, MP3 nebo WAV.

Obrázek

V aplikaci dále najdete propracované stopky s možností měřit několik časů najednou, přidávat mezičasy kol a nechat si zobrazit výsledky do grafu. V hlavní nabídce je možné zobrazit analogové nebo digitální hodiny. Fizz Alarms je k dispozici pro všechna Pocket PC a smartphone telefony s Windows Mobile 5.0, 6 a 6.1 (Standard, Professional). Možnost zakoupení a stažení trial verze najdete na oficiálních stránkách Fizz Software.
Jeremi
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob črc 07, 2007 18:19

Příspěvek od Jeremi »

tak toto sa mi paci :tlem:
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

vidim na tom screenu ze ty ikonky jsou pekne velke, bude to mozne ovladat prstem?
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Příspěvek od Dunan »

Ovladani je ciste prstem a je to asi nejlepe vypadajici budik co jsem zatim videl. Bohuzel se mi pri spustenem budiku obcas vypne zvuk. Druhe buzeni probehlo taky jen graficky... :???:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Ne, nad Activekitten Chronos neni :)


// Ja to tedy taky vyzkousim. Jinak grafika Chronosu se mi libi, hlavne velky tlacitka pri zvoneni. Nemam rad takhle moc kontrastni prostredi (cerne pozadi). A moznosti budiku jsou vyrovnane
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Příspěvek od Dunan »

Mozna, ale Fizz vypada stejne lip. Chronos je graficky o par let zpet. :wink:
Kdyby se tak dalo obdobnym zpusobem ovladat cele PDA.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Vyzkousel jsem, graficky mozna pekny, ale neprakticky na nastavovani. To nedelas kazdy den, takze vetsi prehlednost ocenim, klidne za cenu nutnosti stylusu. Dalsi argument je k vyberu zvoneni - neda se vybrat cokoliv, resp. z jakekoliv slozky. Navic Chronos umi vypinat a zapinat flight rezim apod. (tohle mozna taky)

To uz me trochu vic zaujal Fizz Traveler
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Příspěvek od Dunan »

Ohledne praktickeho pouziti se mi osvedcil pTravelAlarm, budik co umi vse potrebne. Vypnuti bez stylusu, nastaveni se stylusem, moznost vybrani hudebniho souboru, zobrazeni na Today. Stale je tedy misto pro nove budiky, kdyz na ten ve WM neni spoleh. Dejme Fizz Alarms cas do dalsi verze. 8-)
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od Matrix44 »

aj Spb Time je super budik :wink:

Matrix44
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

SPB Time mi nedokaze vzbudit telefon. Na Kaiserovi/Touc Cruise a Touch Elfovi taky neprobudi telefon. Jinde jsem nezkousel, kazdopadne se mi neosvedcil.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů