Preview: HTC Touch Diamond a nové informace (MobilMania.cz)

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Preview: HTC Touch Diamond a nové informace (MobilMania.cz)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tělo tenké jako žiletka ukryje Wi-Fi, GPS, 4 GB paměti, rychlý procesor i dostatek RAM. Jen bez QWERTY se musíme obejít.

Pokračování článku na MobilMania.cz.

Obrázek
HTC Touch Diamond na novém renderu
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

Jo, a má to "velký" displej 2.8'' (zdroj: MM) :-D
Velkým písmem: HTC Diamond Touch bude mít vše, malým písmem: bez klávesnice. (zdroj: MM)

Jsem alergický na příspěvky v diskuzích o PR a podobně, ale jestli musím číst o každém výrobku HTC nahoněné nesmysly, tak se placený článek člověku do hlavy prostě nacpe.
Kde jsou časy seriózních serverů jako Ce4you.cz... :roll:
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Monk »

900mAh baterie
Nezda sa vam to bit trocha malo na 128mb ram a 528mhz procesor?
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

mno to jo ja na QVGA, CPU 520MHz a 64MB RAM mam 3000mAh :tlem:
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Příspěvek od neveceral »

třeba mají licenci na Philips Xenium :-), osobně doufám v nějaké optimalizace jak SW tak HW, ale že byly tak zásadní? Třeba u wifi nebo gps?
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

Příspěvek od Standa99 »

Jako, ze by slo WiFi a GPS pustit, jenom kdyz bude na nabijecce?
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Příspěvek od neveceral »

:-) třeba, ale jenom na 220V, autonabíječka se nepovoluje, nestačila by :-)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Velky display je pro ne vsechno, co ma vic jak prumerna Nokia.

Ted trochu OT, ale jde o popis MM

Ve stredu vysel katalog mobilu a nestacil jsem se divit jak si nevymysleli.

Nejlepsi mobil celkove:
Nokia E90, Nokia N95 8GB, Nokia N95, Nokia N82 (Advantage, Kaiser, Cruse, M800, Universal jim asi nic nerika)

Telefony s nejlepsim displayem:
Nokia E90, iPhone, LG Prada, E-Ten X650, E-Ten M800 (to mi teda reknete proc je debilni Nokia zas prvni, iPhone druhy a QVGA LG treti?! Kde jake PDA ma jemny VGA)

Nejlepsi mobil podle multimedii:
Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N82, Nokia 5310 (no comment)

Nejlepsi konektivita:
Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia E90, Nokia N82 (USB host u Advantage je vubec nezajima)


Jestli toto neni ignorace ostatnich znacek a reklama Nokie tak jsou redaktori asi pekne sjeti.
-----------------------------------------------
Mobilmanii uz ani nectu. Je to reklamni server Nokie.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

No vsude si pridej na prvni misto do zavorek G900 a casem Xperii a budu spokojenejsi :lol:

Tady jde o to, ze u PDA neni mobilni cast zrovna na prvnim miste. Takze bych to moc do kategorie mobily ani nemichal (tedy "Co tam dela iPhone a PDA?")

No vidim to na nezkusenost redaktoru


Jo jenom si rypnu - u Universala se o mobilite zrovna rikat neda :tlem: Teda alespon ne nejake pohodlne mobilite (jo, vzpominam na mobily o velikosti kufru)
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

No jen k tomu displeji. Jelikož mám možnost přímého posouzení iPhone a G900 (tedy WM device s jedním z nejlepších displejů u této platformy, nejen co se týká jemnosti) tak na vlastní oči vidím, kdo je vítěz. Displej na iPhone je skvěle jasný, perfektně čitelný ze všech úhlů a barvy jsou hodně věrohodné, tímto se mu zařízení s WM (asi i díky podporám menšího množství barev na displeji) nemůžou rovnat. Dříve jsem vlastnil Universala a tam platilo v podstatě to samé, jen u G900 je ještě větší jemnost. Vyšší rozlišení Toshiby je opravdu patrné,ale jen do určité vzdálenosti (pár cm). Při běžné práci-několik desítek centimetrů od očí je rozdíl v rozlišení neznatelný. Kdo má možnost přímého posouzení, tak mi musí dát jednoznačně za pravdu, rozdíl je opravdu zřejmý.

// Pro méně pozorné jedince ještě jednou opakuji, že srovnávám pouze displeje obou zařízení,nic více. :wink:

Jinak o katalogu mobilů, který je vyhodnocením pouze určitých parametrů si také myslím své
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

IkE Blaster píše:Jo jenom si rypnu - u Universala se o mobilite zrovna rikat neda :tlem: Teda alespon ne nejake pohodlne mobilite (jo, vzpominam na mobily o velikosti kufru)
A Nokia E90 neni kufr? Je to stejna "cihla" jako Uni.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Nj, ani jsem si nevsiml, ze tam je :D takze souhlas, taky "kufr"

Muj kamos ma ipod touch, tedy stejny display jako iphone, a rekl bych, ze kvalita vseho je ve srovnani s G900 velmi srovnatelna (neberu-li v potaz velikost, ale me ty 3'' bohate staci). Ale musim rict, ze 800x480 ma oproti 320x480 neco do sebe ;) (ne z hlediska "jak to vypada na prvni pohled" ale pri pouzivani na texty, net atd.)... Nemenil bych. Ano, barvy by mohly byt lepsi. Uniho jsem nemel, neporovnam.
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv srp 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Bydliště: Nové Zámky, SK

Příspěvek od SPIKEBOY »

A ja som ho možno chcel, ale asi nie, lebo nemá prisvetlovaciu diódu ani 3,5 jack :-( . Je vôbec nejaké HTC s parametrami Diamondu + prisvetlovacia dióda a 3,5 jack. Také chcem :P . (samozrejme nie rozmery Atheny, Uniho a pod.) :???:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

pokud vim, tak zadne "male" HTC nema VGA ;)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Mno jo, mno, zatim ne. "Male" PDA zatim moc VGA nezvaldaji (viz. problemy E-Tenu, Asus radsi VGA vypl, Toshiba radsi graficky adapter neaktivovala...).

Sranda bude, jak jestli zmrsi grafiku i na tech novych :-D Kaiser pokulhaval, Diamond 4x vic pixelu - mno, to bude jeste zajimave :)
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Příspěvek od JanHavlicek »

2 Sir Andrew:

Telefony s nejlepším displejem: iPhone a E90 rozhodně vedou. Ty displeje jsou dál. Displeje u WM zařízení nejsou nikdy nic moc a je to hodně dáno tím, že jsou dotykové. Nejde jen o jemnost, ale i o barvy apod. a tam WM PDA rozhodně nevedou

Multimedia: tam je to rozhodně doména N95 nebo N82, stačí se kouknout jak fotí, nenajdeš lepší fotomobil. To samé natáčení videa - ve VGA. A nepočítám integrovaný 3,5mm jack
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

O druhe casti bych z casti i mozna polemizoval, imho SE je minimalne na stejne urovni ve fotkach, dle meho nazoru i o neco lepsi (tedy jak kdy, jak v cem). Ano video je domena Nokie... (teda stale ale zastavam nazor, ze na video i fotky v mobilu v pohode staci nizsi rozliseni, na 5mpx mam kompakty [tam by me taky zajimalo kam se cpu s 12mpx, kdyz kvalita je na 6])

Ale ze by mi prisel display iPhone nejak vyrazne lepsi... nevim no, radsi nebudu soudit
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

No jen rozvedu můj předchozí příspěvek. Touch jsem v ruce neměl,tak nemohu sloužit, ale na zahraničních forech se řešilo (řeší), že displej iPodu Touch úplně stejný jako má iPhone není, aspoň u nějakých prvních distribucí, či co. Chybí mu sytost určitých barev.

Jinak nechápu :wink: Mám ted´oba přístroje vedle sebe a rozdíl je opravdu markantní. Možná špatně vidím a nebo moje má G900 není v tomto ohledu taková, jak ta tvá... :wink:

Výhody WVGA jsou neoddiskutovatelné a nepopírám je, vždyť nejen proto jsem si Toshibu chtěl koupit už před několika měsíci. Jen celkový dojem z displeje vyznívá lépe pro iPhone. Je to zkrátka fakt a ne můj výmysl
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Stream z Londýna

Příspěvek od Dunan »

Dnes ve 12.30 představení HTC novinek u vás doma.

http://live.phonemag.com/
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů