Velký videopohled na Sony Ericsson XPERIA X1

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Velký videopohled na Sony Ericsson XPERIA X1

Příspěvek od Jiří Hrma »

Arne Hess ze serveru the::unwired zveřejnil přes devět minut dlouhé video, na kterém si můžete důkladně prohlédnout očekávaný Sony Ericsson XPERIA X1. Autor má k dispozici funkční prototyp telefonu, ve finále tedy můžeme očekávat zrychlení a vyladění systému. Zajímavé je zjištění, že ovládací joystick zároveň funguje jako dotykový touchpad, díky tomu se můžete pomocí prstů rychle posouvat v nabídkách.

Obrázek
Klikněte na obrázek pro zobrazení stránky s videem

Kompletní hardwarové parametry X1 si můžete prohlédnout v našem Katalogu a nezapomeňte si přečíst podrobné preview.
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

Trvám na tom, že tohle zařízení bude bomba, která pořádně rozšíří počet WM uživatelů! Do prodejní verze to určitě pořádně vyladí, aby systém byl dostatečně rychlý, parametry to má na to určitě víc než dostatečné. A z těch častých "úniků" fotografiíí a z množství dodatečných informací a videí začínám mít pocit, že bychom se mohli dočkat dřív než začátkem příštího roku :-)
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

trvam na tom, ze ak by to bolo v predaji TERAZ tak je to BOMBA, ale ak koncom roka, tak to uz bude len kvapka v mori podobnych pristrojov (HTC avizuje na maj 3 nove modely - a do konca roka predstavia urcite dalsie...:-) ).
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

Bomba to bezesporu je :-) . Ale víte, co by mě zajímalo? Kdo je skutečným výrobcem tohoto zařízení. Existují nějaké podklady, zda to byla skutečně zakázka u HTC?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ano, výrobcem je skutečně HTC (na 100%). Ono se stačí pozorně podívat na to video, když tam Arne Hess listuje v nabídce Start-Programy, je tam vidět složka "HTC Debug" nebo něco v tom stylu.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

no je to mazec, o pristim zarizeni zacinam mit cim dal vice jasno :)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

kdyz vidim ten veliky display a blikajici ledky na bocich pristroje zacinam mit opet strach o vydrz...
petusko2222
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon dub 14, 2008 8:37

Je pomaaaaaaaaallllllllyyyyyyy!!!!!!!

Příspěvek od petusko2222 »

Ty kokso, to ma aky procesor?! 104 MHz TI OMAP? Vsak je to sialene pomale, a ma to ten isty chipset od Qualcommu, ako ma Kaiser. Tak to aj vyzera, ze nema ten graficky cip od ATI. Pred vypustenim do predaja to musia totalne prekopat a zrychlit. V takomto stave by som to nechcel ani zadarmo. Tot moj subjektivny nazor.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

a) je to přerdprodukční kus, takže se to muže změnit
b) srovnávat todle s Kajzrem, to je jako srovnávat feliciu a fábiu kombi
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

Vim, ze na rychlost bych se u predprodukcniho vzorku nemel divat, ale aktualne aspiruje na titul "snek roku".
Dale me trosku prekvapilo vysouvani klavesnice (nevyjela uplne - musel ji jeste trosku dopomoct - aspon se mi zdalo)
(znovu opakuji - vim, ze je to predprodukcni vzorek a ze WVGA bude na vykon "trosku" narocnejsi, nez QVGA)

A ta slozka HTC Debug Tools je tam pekne :-D

Co se tyce "dotykoveho joysticku" (jak je psano optical joystick) - ja ti nevim... machrovinka pekna, ale pouzitelnost? (pokud by tam nebyl klasicky joystick, jako trebas u HP 614c, tak nereknu, ale takhle... Sam mam na fotaku od Canonu udelany takhle joystick, ale ze bych to nekdy vyuzil...

Mno - nezbyva, nez se tesit, jak to bude vypadat v realu :)


P.S. 4MAO: bych se zas tak extra nebal (teda rozhodne ne zrovna kvuli ledkam). A krome toho ten display nijak zazracne velky neni (3"). Velky displej rikam tomu, co je trebas na Athene :-D To se zeptej majitelu, jak ta dlouho vydrzi... 8-)



.:EDIT:. Koukam, ze pisu pomalu - kdyz jsem tohle psal, tak tady ty dva prispevky nade mnou nebyly.. .:EDIT:.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Libi se mi, ze tam pisou, ze je sice zatim pomaly, ale vyrobce slibuje nejakou grafickou akceleraci. Jelikoz je vyrobcem HTC, tak asi neni co dodat :grin:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

g900 teda vydrzi zrovna neoplyva, rano (7.00) 95%, pouzivane chvilku wifi (5 minut) usb-host (15 minut), 3 cca 2min hovory, 1 sms a cca 40 minut (po castech, sectene) intezivne na hry, podsviceni cca na 40%. odpoledne (14.30) baterka na 55%. kdybych nebyl u zdroje napeti, tak mi g900 do druhyho rana nevydrzi :D tohle bude imho temer to same
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

to já něco podobnýho, ráno 90%, kolem voběda 87% (nic nedělám), zapnu BT, zvuk, overclock, za pár hodin mám 40%, potom hodím sluchátka, BT vypnu, OC taky, za pár hodin vypnu, mám 20%, zahraju solitare a ... BlackScreen (neboli vybito :-) ) takže kolem osmý už raději teď nabíjím
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

Bude zaujimave pozorovat boj iPhonu a Xperie ku koncu roku. Co sa tyka tej rychlosti, tak neverim ze sa im uu podari nejako vyrazne vylepsit. Predsalen je to Windows.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

4ftakgabo a dalsi: Co furt vsichni maji s rychlosti ala "je to Windows"? To je snad nejvetsi mytus, jaky existuje.. WM jako takovy, resp. jejich CE jadro si v rychlosti s nicim nezada s zadnym z konkurence a muze smele souperit, ne-li vyhrat. Daleko dulezitejsi je odladeni konkretni verze pro konkretni kus HW a i na tom samem zarizeni muzou byt rozdily tak velke, az bych rekl doslova neuveritelne. Viz MDA Vario (HTC Wizard) - kdyz jsem se poprve setkal s predprodukcnim vzorkem, tak to bylo tak nechutne silene pomale, az to bylo k uzoufani. Z toho zarizeni nikdy extra zadny rychlik nebude, ale urcite mi daji za pravdu uzivatele tohoto zarizeni, kdyz reknu, ze s poslednimi verzemi romek je oproti te puvodni tak 3x rychlejsi, ne-li jeste vic..

Sorry za OT, ale posledni dobou na hlasku "je to Windows" zacinam byt dost haklivej. Jelikoz Windows Mobile a stolni Windows maji asi tolik spolecneho, jako král a králík - oba muzou byt z jednoho kralovstvi, ale to je tak jedinne, co muzou met spolecneho...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

tam nejde o windows, ale hlavne o ovladace grafickeho akceleratoru. skoro vzdy je nejaky problem :-\ ale tez neverim, ze to ve vysledku bude nejak absolutne vyrazne lepsi (imho na urovni G900)
petusko2222
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon dub 14, 2008 8:37

Příspěvek od petusko2222 »

b) srovnávat todle s Kajzrem, to je jako srovnávat feliciu a fábiu kombi
(\)

Ja som to neporovnaval s Kaiserom. Som pisal ze je to osadene tym istym chipsetom od Qualcommu (MSM 7200) ako Kaiser.

A preto by som sa vobec necudoval, keby mu chybal graficky akcelerator od ATI. Presne tak ako chyba Kaiserovi. Tiez si myslim ze komentovat rychlost tohoto vzorku by sa este nemala, ale nedalo mi to! Predsa je to pomale. To ine zariadenia boli v predpredajnych vzorkach rychlejsie.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

osobne si myslim, ze tam bude opet nvidia goforce 5500 ;)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů