Video: Windows Mobile 6.1 Standard a Professional

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Video: Windows Mobile 6.1 Standard a Professional

Příspěvek od Jiří Hrma »

Microsoft by měl dnes na veletrhu CTIA Wireless 2008 oficiálně představit novou verzi systému Windows Mobile 6.1. V souvislosti s touto událostí se už na internetu objevila první podrobná recenze, ve které naleznete spoustu screenshotů, představení nových funkcí a několik videí.

Windows Mobile 6.1 Standard na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xEKX58xL49Q[/youtube]

Windows Mobile 6.1 Professional
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QXk2H9buhOQ[/youtube]

Celý článek si můžete přečíst na webu PocketNow.com, my pro vás podrobný pohled na WM6.1 připravíme, jakmile Microsoft systém oficiálně představí.

Obrázek
Uživatelský avatar
holy22
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 27, 2008 12:22
Bydliště: Holubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od holy22 »

Nadhera tohle bych si pral pro sveho uniho maji to konecne skvele propracovane.
RadekB
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 29, 2008 16:12
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Jesenice

Příspěvek od RadekB »

Jsem zvědav, jestli bude možné koupit si upgrade z WM 6.0 na 6.1 a nechat si u svého prodejce PDA oficiálně přeflashovat ROMku. Těm verzím ROM z xda-developers nějak pořád nevěřím a flashovat doma se bojím, abych nepřišel o záruku, kdyby se něco podělalo.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

na Uniho si ji můžeš stáhnout, IMHO nejlíp vypadá Ranjuova, ale mě se do toho nechce, mám systém dobře fungující, takže až bude HR nebo 128MB RAM tak vyměním ROMku :-)
mir3c
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon bře 24, 2008 19:10
Zařízení: SPV M3100 (HTC TyTN)- HERMES

Příspěvek od mir3c »

Myslite ze asus spravi update na P535?
Dunan
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte dub 01, 2008 18:15

Je to tu, nebyl to April!

Příspěvek od Dunan »

la_torante
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 15, 2006 11:40

WM 6.1

Příspěvek od la_torante »

Ty Windows Mobile 6.1 pro SP prezentované na tom videu nejsou oficiální. Je to ROM stažená z XDA-developers a přístroj na videu je QTEK 8500 (HTC StrTrk).

Já StrTrk vlastním a hnedka jsem si tam ty 6.1 hodil a nemůžu si je víc než vynachválit! Oproti Windows Mobile 5 jsou rychlejší a hlavně funkčnější, prakticky žádná chybovost. A ten Carousel plugin vyjmutý z Samsung SGH-i600 je nejlepší! Vzhled homescreenu a přístup k základním funkcím atd. je teď výjmečný...

Každopádně na XDA se jednomu člověku povedlo nakonvertovat do StrTrku i Windows Mobile 6.1 Pro -- tedy verzi pro kapesní počítače s dotykovým displejem. Jak vše funguje ale nemůžu posoudit, jelikož jsem to sám nezkoušel a ani nepotřebuji.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

TO mir3c:
Mno ja bych rekl, ze Asus pro P535ku update ROM vyda ;)

TO la_torante:
Ja mam na A701ce WM6.0 (neoficial) a taky si nemuzu stezovat ;) Oproti WM5 je to rozhodne velky zlepseni ;) Jinak ty WM6 Pro muzou byt na smartphone velice zajimave :) Zvlast kdyz se dostanes do situace, kdy k ovladani nejake veci potrebujes dotykac :lol: Treba takovej Bubble Breaker se na tom muze stat "velice zabavnou" zalezitosti :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů