Asus P750: QVGA i VGA displej?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawarr »

OT: to standa> "my drsňáci" si necháváme grafy připravovat na 20" monitorech, nebo si to upravíme na 17" noteboocích. doma se pak koukáme na 133 cm LCD televize :-D :tlem: :twisted:
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

diskuzi o VGA vs. QVGA si veďte někde jinde!
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Příspěvek od Radek Hulán »

Standa píše:V jedné diskuzi jsi byl nadšen, a psal jsi o výměně Kaisera za Xperii, hned jak bude dostupná.
http://myego.cz/item/sonyericsson-preds ... ows-mobile

Psal jsem: Osobně zde nevidím zásadní důvod na upgrade z HTC Kaiser, ale kdybych si v H2 2008 kupoval nový mobil, X1 bude velice horký kandidát.

..

Upgrade ale bude. SonyEricsson je totiž srdeční záležitost, miloval jsem jeho T68m a další telefony, prostě celou dobu předtím, než jej spolkla Sony.

Na displeji si samozřejmě lze nastavit větší velikost písma, 90% aplikací to naštěstí respektuje. Člověk poté nevydá na LCD více informací, takže na tom není lépe, ale ani mu to nevadí. Lama je ten, kdo si kupuje VGA s 2.8" proto, že "toho více uvidí".. Velké kulové.

S displejem 800x480 bude u Windows Mobile hromada problémů, většina aplikací umí jen 320x240 či občas 640x480, a resamlovat toto na 800x480 prostě nejde.

Navíc je to o 50g lehčí než Kaiser, což hodně pomůže.

HTC je spíše technická značka, dělá dokonalé věci, ale těžko si ji člověk zamiluje. A on ten telefon je i o pocitech...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

Radek Hulán píše:HTC je spíše technická značka, dělá dokonalé věci, ale těžko si ji člověk zamiluje. A on ten telefon je i o pocitech...
Tak s tim jednoznacne souhlasim. Ono vubec dnes ten design je na desne urovni a je minimum designove povedenejsich mobilnich zarizeni... jak si taky clovek muze zamilovat primitivni krabici bez spetky napadu (typicky zastupce je treba Sony Erricsson (vyjma K700i) a LG) :-(
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

hm tak nekdo rad konzervativni a stridme designy, xperia se mi libi, ale libi se mi i mnou voleny hp ipaq 614c... naopak kaiser se mi nelibi

jinak touch cruise ten napad docela i ma a docela se i designove povedl, nemyslite?

///nj sry. tak muzete locknout, ptze k tomu tematu se uz neda nic rict. rozdil qvga vga jsme probrali a nebylo vam to recht, tak fakt nevim o cem ta diskuse ma byt
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

VĚNUJTE SE TÉMATU!
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

a uz je to tady chlupaty po nas jdou jak po uzenym :tlem: mno taky si myslim ze neni uz dal co resit v tomhle tematu ;)
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Diskuze nikam nevede. LOCK
Zamčeno

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů