Exkluzivně: Nejlepší z nejlepších, gloglofiish PS900 (foto)

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Exkluzivně: Nejlepší z nejlepších, gloglofiish PS900 (foto)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Exkluzivně se nám podařilo získat fotografie nového modelu E-Ten gloglofiish PS900. Jedná se o dlouho utajovaný model, proto o něm zatím příliš informací neznáme.

Obrázek
Klikněte na obrázek pro zobrazení plné velikosti


Operační systém Windows Mobile dospěl do očekávané sedmé verze, která přináší řadu vylepšení; pozornému čtenáři určitě neunikne ultratenký a ohebný displej, který lze navíc v případě poškození snadno vyměnit. Samozřejmostí je možnost použití displeje v klasickém portrait i landscape režimu, informace o rozlišení zatím zveřejněny nebyly. Komunikátoru nechybí dvojice softwarových kláves, které naleznete nad samotnou hardwarovou klávesnicí. Tyto klávesy jsou navíc polohovatelné (4 pozice), pravděpodobně tedy bude možné používat je k vícero úkonům.

Obrázek


Samotná klávesnice mě velice překvapila, jednak svým stupňovitým uspořádáním, a rovněž tím, že nabízí standardní české QWERTZ rozložení klávesnice. Jedinou nevýhodou je chybějící podsvícení. Šušká se, že součástí balení bude i pás přes rameno, který nahradí klasické kožené pouzdro za opasek.

Obrázek
Prostorná QWERTZ klávesnice


Drobnou překážkou mohou být především rozměry a hmotnost, která přesahuje 5kg, ovšem přístroj v sobě kombinuje nejnovější technologie, a tak se této hmotnosti nemůžeme divit. Téměř 1kg váží jen chipset, který v sobě integruje CPU, GPS, Wi-Fi i GSM modul; UMTS bohužel chybí. Kovový kryt přístroje zaručuje, že PS900 vydrží i hrubější zacházení.

Obrázek


Kdy se tato novinka objeví na trhu, zatím nevíme, nejprve ji musí schválit FCC (Federální komunikační komise), náš odhad však je 3Q příštího roku. Je možné, že v přístroji najdeme i prostorný 80GB pevný disk, na kterém by měly být předinstalovány Windows Vista; že by tedy PS900 byla odpovědí na konkurenční HTC Shift?

Obrázek
gloglofiish PS900 a HTC S730

PSxxx je rovněž nové řadové označení E-Tenu, dokážete uhádnout, co tato písmena znamenají?

Veselého a vydařeného Silvestra přeje Jiří Hrma :smt035 :smt030 :smt034 :smt111
Jeremi
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob črc 07, 2007 18:19

Příspěvek od Jeremi »

tak toto je super :tlem: toto chcem
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Tak když jsi mi Jirko říkal o tomhle stroji, tak jsem nečekal že to bude taková pecka. Podle obrázků je jasné že je to ultra Pocket PC. Místo AS to prý bude používat skener na přenesení dat do PC. Doma mám ještě jeden novější model i s kufříkem večer dodám foto a technickou specifikaci. :-)
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv srp 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Bydliště: Nové Zámky, SK

Příspěvek od SPIKEBOY »

:lol: tak to sa ti podaril pekný fake na koniec roka.

Veselého Silvestra a Happy New Year :-)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek od jacek »

Hmmmm, já tu skvělou mašinu viděl na nějakém serveru s logem HTC !!! ;-), tedy, čí je to? :tlem: Do roku 2008 všem vše nej !!!!
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Já prozměnu přináším informace o novém (dle dostupných informací) Mivvy PF2008, který by měl bát přímým (ba i lepším) konkuremtem pro HTC Omni. Nabízí Windows CE6, který běží na dosud neznámém x86 procesoru.Místo standartního ovládání nabízí tento systém technologii ULTRA THIN, která mimo jiné nabízí i holografický čtvercový displej s rozlišením1600x1600, délka zobrazní od displeje jsou až 2 metry a max. úhlopříčka je 108cm. Dále nabízí i Dolby Surround reproduktory, laserovou myš se snímacím rozlišením 1600dpi, 2-polohové tlačítko na zapínání a integrovaný nav. systém Galileo. Tyto informace pochází od špičkového zdroje, který také řekl, že se jedná nejspíše o japonskou výrobu. Holografický displej je samozřejmě dotykový a reaguje na jakýkoliv chtěný podmět ve 3D, v základním balení by měla být i CF karta obsahující jako bonus 1. sérii SciFi seriálu Stargate Atlantis (zajímavý způsob reklamy :wink: ) Bližší informace zatím nejsou známy. Obrázek se mi ale podařil ukořistit, všimněte si atypického rozložení klávesnice a nové tlačítko Ukončení (vlevo nahoře) které zahrnuje funkci známou ze stolních PC, neboli CTRL+ALT+DELETE.

Obrázek
jirka 3
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte lis 20, 2007 20:55

Tak toho chci

Příspěvek od jirka 3 »

Hned ve Středu prodám svého Voxe a jdu do toho.Jen abych na něhoměl?Nevíte náhodou kolik ta mašinka bude stát? :roll:
dck
VIP
VIP
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 17, 2006 6:30

Příspěvek od dck »

Hazu svuj iPhone do kose a vracim se k Windows Mobile. Hepynujyr i tobe jiriku)
alex430
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 06, 2007 9:15
Zařízení: BlackBerry Bold 9900

Příspěvek od alex430 »

Krásná mašinka, jak jsem tak chodil .............................. tak pan ministr drží slovo a vybavuje úředníky novým zařízením a toto je mezi nimi :-D
narg
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 08, 2007 8:40
Bydliště: whole world
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od narg »

a da se k tomu pripojit i iPod ??
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

narg: jiste, z kazdy strany jeden :-)
ARow
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 17, 2007 12:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od ARow »

sel bych do toho ale bojim se nevyladene romky ;)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Jak jsem psal u nás ve sklepě se válí, tenhle stroj viz foto.
Velká konkurence pro HTC Omni.
Obrázek
Obrázek
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

kapu: hmm, to kožené pouzdro je stylovka, jen co je pravda. Underwood je nějaký nový brand HTC nebo se jedná o zbrusunového výrobce? :-D
Uživatelský avatar
HeadHunter
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 21, 2005 10:15
Bydliště: Vyškov/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HeadHunter »

Nevyladěné ROM bych se v tomto případě nebál. Jak tu již někdo uvedl, těmito Hitech přístroji je vybavena policie ČR. Takže E-Ten vsadil na jistotu a jen uvádí na trh model, který byl dříve určený státním organizacím. Tedy ROM musí být přímo vyšperkovaná.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů