HTC TyTN II: Obnoveni zakladnich programu

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
frkos
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 07, 2007 22:58
Zařízení: Nokia Lumia 925

HTC TyTN II: Obnoveni zakladnich programu

Příspěvek od frkos »

Mam HTC Tynt II a dneska jsem si s nim trochu hral a podarilo se mi vymazat vsechny programy a aplikace co v nem byly uz od novoty.nevi nekdo kde bych mohl stahnout cely balicek tech programu nebo aspon nejakou radu jak to vyresit.diky za odpovedi
cadfael
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte lis 20, 2007 19:16

Příspěvek od cadfael »

Obávám se, že v tomto případě je nejlepší Hard reset (je popsán v manuálu) a to záhadné tlačítko "send" je to zelené pro příjem hovoru. Smaže ovšem veškerá data..
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

jj tak jsem pri koupi kaisra uspesne odinstaloval vsechny programy :)
Mas dve moznosti, pokud se dostanes do nastaveni/system tak tam mas vymazat data ... kdyz to das tak se ti smaze celej system a nabuduje se zpatky tak jako kdyz jsi ho vybalil z krabice, podobny jako hard reset.
Nebo za druhe udelas hard reset a mas to taky jako bys to vybalil z krabice.

Po nainstalovani to budes mit uplne stejny jako na zacatku :)
Uživatelský avatar
mojito
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 11, 2007 4:14

Příspěvek od mojito »

jak jsi to nakonec vyřešil?
frkos
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 07, 2007 22:58
Zařízení: Nokia Lumia 925

Příspěvek od frkos »

nakonec jsem zjistil ze jsem si vymazal jen tu ceskou lokalizaci a kdyz jsem udelal hard reset tak se mi to nahralo vsechno zpatky i s tou ceskou lokalizaci takze je to v pohode...
Mexiko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 21, 2007 20:34

HTC pomoc

Příspěvek od Mexiko »

prosim o radu pokušel jsem se do htc tytn II instalovat tomtom a jelikožto nejsem vubec zběhli tak jsem si asi vymazal českou lokalizaci
ted to name mluvi anglicky poradte jak nastavit nebo spatky češtinu diky.MEX
Krota
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pon lis 19, 2007 9:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krota »

Prijde na to co jsi si vsechno vymazal.
Pokud mas v nastaveni/system Sunnysoft Interwrite tak tam staci nastavit lokalizaci do cestiny, pokud to tam nemas, tak to zkus znovu doinstalovat z CD (nejsem si vedom jestly ten programek na CD vubec je) a prinejhorsim zkus Hard reset nebo v nastaveni/system jde jeste udelat Vymazat data, ale je to stejny jako Hard reset, prijdes o vsechny programy !!!
frkos
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 07, 2007 22:58
Zařízení: Nokia Lumia 925

Příspěvek od frkos »

me pomohl ten hard reset sice se vsechno vymyzalo ale mel jsem to jak kdybych to prave vytahl z krabice i s cestinou.
Mexiko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 21, 2007 20:34

Příspěvek od Mexiko »

hard reset chapu dobře jako tvrdy restart na počitači pomoci pomoci špendliku nebo ikona vymayt data.z netu jsem si zatim stahl českou lokalizaci na 14 dni aspon neco chlapi ještě mi prosimtě poradte jak tam nahraji tom tom kdyš ho začnuinstalovat tak mi to maže tu českou lokalizyci sem stoho ko
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Příspěvek od bobik91 »

mam takovej problem udelal sem hard reset a slo mi to taky ale uz mi to pise nejakou chybu v exploreru a nemuzu se dostat na internet nevite co s tim?? :-(
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Napiš jakou chybu ti to píše. Doporučil bych ti používat Operu nebo Operu mini. Proti IE má plno výhod, když se podíváš tu na foru určitě o tom hodně najdeš. :-)
Uživatelský avatar
allfredd
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon pro 24, 2007 12:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od allfredd »

Nevím co se stalo ale, ,,průzkumník,, se poangličtil na file explorer a funguje dál. Z ,,nastavení,, se stalo settings, přesunulo se do horní části nabídky start a je prázdné takže něm nemůžu provádět úpravy. Udělal jsem reset a nic. Co s tím?
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 56 hostů