T-mobile MDA Compact II

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
kubajs_hybl
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 23, 2007 9:37
Bydliště: Litomyšl
Kontaktovat uživatele:

T-mobile MDA Compact II

Příspěvek od kubajs_hybl »

Nemate nekdo skusenost s nahranim WM6 do MDA Compact II, zajimalo by me, jesli to bude slapat bez problemu a jesli je potreba nejaka specificka verze?? diky
previt
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 04, 2007 9:00

ja mam a ne moc dobrou i kdyz jini to chvali

Příspěvek od previt »

mel jsem tam na tri tydny wm6- touch (EN) a 1. nefungovalo to rozhrani touch flo a 2. prestavala byt videt karta teda slozky ano soubory uz ne (i po ruznejch formatovani - 16 - 32 i v mdac2 atd..) a 3. rychlost odezvy a vydrz na baterky se nejak nezmenila alespon jsem to nepocitil a tak jsem se pokorne vratil k wm5 - t-mobile a po aplikovani ruznych patchu jsem spokojen :-) jo a ta karta samozdrejme chodila pred wm6 a i chodi po wm6 :-)
ps.: jo a odblokovani MDAc2 pro flasovani byl taky horor (prapodivne HR uprostred ty cinsky flese atd.. - docela mraz po zadech) parkrat jsem si rikal ze jsem se na to nevy.... :-)
previt
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 04, 2007 9:00

ja mam a ne moc dobrou i kdyz jini to chvali - dodatek

Příspěvek od previt »

jo a kdyz po HR zmacknes SR v dobe cekani na T-mobile upravy (ta tri vterinova pauza) tak se nahraje jen WM5 bez tech opicek od t-mobile
andilek_72
varování
varování
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 21, 2007 8:56

Příspěvek od andilek_72 »

Pouzivam :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305125
A zatim jednoznacne nejlepsi rom pro meho charmera. :smile:
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 26 hostů