Další živé fotografie HTC Polaris/Cruise

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Další živé fotografie HTC Polaris/Cruise

Příspěvek od Jiří Hrma »

I když je očekávaný model Polaris/Cruise pro některé trochu zklamáním, a to zejména kvůli absenci slibovaného VGA displeje, nejedná se jinak o vůbec špatné zařízení. Těšit se můžeme například na podporu sítí třetí generace, 128MB RAM, rychlý 400MHz procesor od Qualcommu (pravděpodobně stejný, jakým disponuje HTC TyTN II), GPS, 3MPx fotoaparát nebo snadné ovládání pomocí technologie TouchFLO.

Obrázek

Na blogu SmartMobileGadgets se objevilo několik nových fotografií skutečného přístroje, prohlédnout si je můžete například zde.

Tip: Další zajímavé informace o tomto modelu naleznete v internetovém magazínu Metelesku blesku.

Obrázek

Zdroj: CoolSmartphone.com
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Příspěvek od aeon101 »

Ty ostre hrany se podle me rychle oloupaji...:-(
Ale jinak to vypada slibne.

Dan
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

To je mi záhada: Často se mi stává, že vidím zařízení na oficiálním renderu a vůbec mě nezaujme. Potom vidím zařízení na reálných fotkách a hrozně se mi líbí - a nebo úplně naopak: Na renderu je zařízení nádherné a v reálu se mi nelíbí :-D. Příkladem předchozího případu může být HTC Touch - když jsem viděl první obrázky, vůbec mě nazaujal, připadal mi jako nudné nijaké PDA. Pak jsem viděl render a taky nic moc. A teprve když jsem ho držel poprvé vruce, strašně se mi zalíbil a dokonce bych i uvažoval o koupi :smile:.
Teď když vidím reálné fotky Polaris/Cruise, tak se mi také zalíbil víc, než dřív. Ty ostré hrany a zaoblené vršky nejsou vůbec špatné. Ovladací kolečko mi teď připadá jako točící se kolo auta :lol:. Ostatní tlačítka mi však stále připadají nudná - i když to tak asi má být...
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

Z ostrách hran bych strach určitě neměl. Je to tvarově stejné jak artemis a po skoro roce používání na něm nemám nic odlouplého, ani ošoupaného. Pokud ovšem nepočítám šrámy po boji s asfaltem :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů