Pantech Duo: Neobvyklý smartphone se 2 klávesnicemi (foto)

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Pantech Duo: Neobvyklý smartphone se 2 klávesnicemi (foto)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pantech Duo je nový smartphone pro americký trh (operátor AT&T), který se začne prodávat na konci tohoto měsíce. Informovali jsme vás o něm již dříve, nicméně nyní přinesl server EngadgetMobile nové fotografie, které určitě stojí za zhlédnutí.

Vzpomínám si, že když se kdysi objevily první informace o HTC Voxovi, spousta lidí považovala výsuvnou hardwarovou klávesnici u smartphone telefonu za zbytečnost - realita byla ale úplně jiná. Ovšem osadit telefon hned dvěma klávesnicemi, jako to udělali konstruktéři Pantechu Duo, to už je opravdu extrém.

Obrázek

Pantech Duo je vybavený OS Windows Mobile 6 Standard, obsahuje čtyřpásmový GSM modul, EDGE, 3G a HSDPA! Nechybí ani 2MPx fotoaparát nebo Bluetooth 2.0. Některé zdroje uvádějí i přítomnost GPS čipu. Dostane se tento netradiční telefon i do Evropy?
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: čtv srp 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Bydliště: Nové Zámky, SK

Příspěvek od SPIKEBOY »

OMFG ;oI dve klávesnice, tak to je už sila :) (ťažko som si vedel predstaviť mobil s dvoma SIM naraz, ale toto.) Som zvedavý aký uspech dosiahne :)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

:lolek: :lolek: :lolek: :lolek: :lolek: :lolek: :lolek: :lolek:
To snad ani neni možný, jen doufám že su brzi dočkáme zařízení se 3 nebo aspon 4 klávesnicemi. Nebo dva Wi-Fi čipi, nebo proč nemát třeba 6 kamerek, aby jsme mohly fotit ze všech uhlu?
Ten kdo todle vymyslel, tak mu uděluju titul nejvěči kravina na světě. Nevím čí se smát nebo brečet nad něčím takovým!
:lolek: :lolek:
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

zajimave...ale asi dosti neprakticke...stejne mame touch klavesnice...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Hm tak sem prohral kilo žesem si myslel to je jenom fake, ale vyhral sem kilo (od stejný osoby) že kapu zas napíše ten jehho typickej příspěvek kde něco pomlouvá/rozmlouvá/nadává/... :lolek:
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Abych řek pravdu tak todle se nedalo nekomentovat!
Když sem to viděl, tak sem mlátil chvílu hlavou o klávecnici, pak jsem se snám a rozbrečel. Nevím proč se výrobci zajímají kravinama na místo toho, aby třeba do zařízení daly dva sloty na SD karty, nebo dvě simkarty. To by hodně lidí ocenilo, ale dvě klávesnice sou akorát pro smích. :lol:
Tak to vydím já ještě k tomu to je smartphone a velmi komicky řešen. :roll:
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Bachura »

me se to docela libi :) vypada to fajnove provedeny. pokud nepodelaj konstrukci, tak to bude docela trhak :) verim, ze to pude na odbyt :)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

Pri zavrenem stavu je to designove opravdu povedena prace, o tom zadna, ale je pravda, ze dve klavesnice jsou opravdu neprakticke... a navic mi to pripomina zednicky metr :lol:
To KAPU:
na svete jsou daleko daleko DALEKO vetsi komedie nez tohle... treba TouchFlo :lol:
KorYi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 11, 2007 15:05
Bydliště: V lese na vysocine
Kontaktovat uživatele:

Dve klavesnice

Příspěvek od KorYi »

jako ja si nemuzu pomoct, ale me se to libi...konecne neco trocha originalniho, navic u takovyhohle zarizeni mi ta numericka klavesnice navic prijde celkem prakticka
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Může mě někdo říct, k čemu je ta num klávesnica když tam je QWERTY? přece když chci něco rychle napsat, tak jasně že vysunu keyb. která má víc tlačítek páč se v ní píše rychlejic :wink:
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Příspěvek od JanHavlicek »

tslany: No tak to je docela jednoduchý - pokud chceš napsat něco jednou rukou, tak na vysouvací qwerty nemáš šanci. Takže qwerty je na delší texty oběma rukama a numerická na psaní v jedné ruce

Nápad je to dobrý, ale vypadá to příšerně :D
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Příspěvek od bkf1 »

Hlavne si predstavte kdyz to treba parkrat spadne na zem a konstrukce se trochu porusi... kdyz vam pak bude nekdo volat a vy to trochu rychleji vytahnete z kapsy tak se to cely vysune jak v nejake parodii na Matrix 1 :lol: :lol: :lol:
DEE
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř říj 03, 2007 20:26

Příspěvek od DEE »

Je to tu samý odborník, který nejlíp ví co je správné a co a jak by mělo být.

s710 i s730 má dvě klávesnice. Bylo myšleno že je první s dvěma vysouvacími, ale není to tak napsáno.

Vůbec mi to nepřipadá jako trapný nebo jinak špatný nápad. Buď bude díky této konstrukci telefon menší nebo bude mít větší display. Na druhou stranu chci vidět tloušťku a ultra thin baterii :-).
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů