práce s kontakty ve WM6

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
AnubiSeth
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 17, 2005 7:43

práce s kontakty ve WM6

Příspěvek od AnubiSeth »

Zdravím,
při jedné synchronizaci outlooku a telefonu se mi v telefonu zdvojily všechny kontakty. Neví někdo, jak je hromadně smazat? Jestli to jde, tak jsem na to bohužel nepřišel :-(
mdkill
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř čer 28, 2006 13:59
Zařízení: Asus P535 a HTC Touch 2
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od mdkill »

Zřejmě jsi měl volbu povolit synchro oběma směry. Tehdy se kontakty v telefonu přepíší do Outlooku a ty z Outlooku se nakopírují do telefonu. Dochází k nechtěnému zdvojení. Tento problém jsem řešil se Samsungem. Mají to hrozmě blbě řešené. Synchro si nepamatuje předchozí nastavení. :-(
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

A neukazuji se ti ted zaroven ty ulozene na SIM karte a ty ulozene v telefonu? Nekde ve thredu Tweaky a navody jsem daval navod jak to upravit v registrech, pripadne ti muzu sem hodit cab, ktery ty kontakty na sim skryje.
AnubiSeth
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 17, 2005 7:43

Příspěvek od AnubiSeth »

nAscA píše:A neukazuji se ti ted zaroven ty ulozene na SIM karte a ty ulozene v telefonu? Nekde ve thredu Tweaky a navody jsem daval navod jak to upravit v registrech, pripadne ti muzu sem hodit cab, ktery ty kontakty na sim skryje.
I kdyby ano, tak já nemám na SIM ani jeden kontakt.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

A to ja samozrejme nemuzu tusit ;). Takze to nesjpis budes muset smazat rucne.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Kontakty v PPC smažeš tímto softem.
AnubiSeth
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 17, 2005 7:43

Příspěvek od AnubiSeth »

Díky, pomohlo to.

EDIT BY ALTERNATIV: Prestan laskave citovat predchazejici prispevek a radsi si precti Pravidla fora! Diky!
tomskra
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 21, 2007 14:38
Zařízení: HTC Gratia

Příspěvek od tomskra »

nAscA píše:A neukazuji se ti ted zaroven ty ulozene na SIM karte a ty ulozene v telefonu? Nekde ve thredu Tweaky a navody jsem daval navod jak to upravit v registrech, pripadne ti muzu sem hodit cab, ktery ty kontakty na sim skryje.
Hodil bys mi pls tu aplikaci na mail??pls :)
mail : "tomskra(zavináč)gmail.com"
mockrat diky....docela by se mi hodila ta aplikace :)
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

práce s kontakty ve WM6

Příspěvek od kome »

staci jit do registru hkcu\controlpanel\phone\ a tam u showsim nastav hodnotu 0
Uživatelský avatar
bajk
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 24, 2007 10:22
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bajk »

neviete niekto ako zazalohovt kontakty v PDA (MS Outlook) aj s vyzvanacimi tonami popridelovanymi ku kontaktom, kedze Outlook v PC nema vyzvanacie tony?
AnubiSeth
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 17, 2005 7:43

Příspěvek od AnubiSeth »

Zkus si najít nějakou aplikaci na zálohu PIM. U toho se zálohují jak kontakty, tak třeba i SMS atp. Jen nevím, jestli se kontakty zálohují i s těmi melodiemi, osobně jsem "suchar" a mám globální melodii na všechny volající.

Necituj poslední příspěvek!! lukasm
tomskra
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 21, 2007 14:38
Zařízení: HTC Gratia

Re: práce s kontakty ve WM6

Příspěvek od tomskra »

kome píše:staci jit do registru hkcu\controlpanel\phone\ a tam u showsim nastav hodnotu 0
Tak si to sice nastavím ale po každé když vypnu/zapnu phone se mi to samo přepíše na hodnotu 1.... a kontakty na sim se zobrazuji... :( předělával jsem to v PHM Registry Editor...dik za radu :)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Vyzvananie ku kontaktom

Příspěvek od romčo »

Mám HTC P3300 Artemis a chcel by som si priradiť ku kontaktom vyzváňanie, ktoré nie je preddefinované, čiže napríklad by som si k určitému kontaktu chcel pridať napríklad nejakú Mp3. Chcem sa spýtať ako na to, lebo keď som si v kontaktoch otvoril Upraviť, bola tam síce ponuka na priradenie tónu, ale len tie čo sú v PDA. Neviem, kde by som mal vložiť MP3, aby som ju mohol použiť ako vyzváňaciu melódiu. Ďakujem.
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř čer 27, 2007 0:29
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od oLDo »

Ja som riesil podobny problem este na mojom htc s310 ..prisiel som na to ze ich staci dat priamo na kartu (\Storage Card\) ..ale po nejakej dobe mi smartphone zblbol a zacal ich sam od seba citat z \Storage Card\My Documents\ ...Mnt na mojom htc touch cruise sa automaticky citaju zo storage card. Vyskusaj tam nieco nakopirovat a uvidis ci to pojde.
Ak to nepojde, tak potom ti uz len bude zostavat druha moznost, najst si program, ktory ti upravi v registroch miesto, odkial cita melodie na zvonenia. Popripade mozes sam prehladat registry a niekde to najst.
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

No...

Příspěvek od romčo »

Ja som si chcel dať tie MP3 na zariadenie, nie na pamatovu kartu, lebo melódia načítava so zariadenia a nie s pamäťovej karty, lenže problém je v tom, že mám málo miesta a tie MP3 majú aj 8MB, takže to asi nepôjde a v registroch si netrúfam nič meniť...takže asi smola...
h4wk3y
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon úno 11, 2008 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od h4wk3y »

tak napriklad v programu Audacity (je to perfektni freeware) si udelej jen vyrez z te pisnicky a jeste zmensi kvalitu treba na 92kbps...
a budes mit vyzvaneci ton ze sve oblibene MP3 o velikost par desitek (stovek) kB
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů