Jak soubory z PC rovnou na pam.kartu PPC?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
laport
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 06, 2007 12:44

Jak soubory z PC rovnou na pam.kartu PPC?

Příspěvek od laport »

Ahoj lidi. Mám e-ten m700 a jednu velkou potíž. Kdykoli chci nahrát (ne instalovat) nějaký velký soubor, řekněme nad 28 MB, z PC na PPC, hlásí mi to, že není dostatečná paměť. Proto jsem vždy uvolnil z RAM všechny programy, ale stejně to nepomáhá. Pokud má soubor víc než 2 MB, je to problém. Mám 2GB kartu a zkoušel jsem zjistit, zda bych přes Bluetooth nemohl vše nainstalovat rovnou na tuto kartu, ale v návodu jsem takovou možnost neobjevil. Vypadá to, jakoby se RAM nedokázala zcela uvolnit. Proto jsem začal uvažovat o čtečce paměťových karet. Ale podle mne by měl být přece nějaký způsob, jak uvolnit RAM natolik, aby pobrala soubory nebo aby šlo přes USB nebo Bluetooth uložit soubor rovnou na paměťovou kartu. Byl bych opravdu rád, kdyby mi na to někdo odpověděl, protože se mi čtečka nechce kupovat zbůhdarma. Na tomto portále jsem se dočetl, že jde nahrát do PDA i komprimovaný film, ale jak jej dostat rovnou na paměťovou kartu z PC jsem nepřišel. Poraďte mi prosím někdo. Díky moc.
Uživatelský avatar
phallus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon dub 14, 2008 22:01
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phallus »

Je vidět, že jsi úplný začátečník.
Použij Microsoft Active Sync (nejnovější je 4.5) nebo program WM5torage.

Ta čtečka zase není taková investice, seženeš ji tipuju tak od 100Kč a je neocenitelná - vše se ti kopíruje velmi rychle, pokud bys chtěl nějaký film nakopírovat přez BT, tak by ti to trvalo tak týden :-)
Při kopírování přez telefon tak hodinu dvě a čtečka to zvládne tak za 5 minut max
audis
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob kvě 31, 2008 11:59

Příspěvek od audis »

ano.

když jsem měl orig. WM6 na M700, tak při kopírování mnoha stokilobajtových souborů z ppc se seklo to kopírování. Ted mám jinou rom a ještě jsem to nezkoušel. bylo to přes usb a activesync.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumes »

A co zkusit totcmd s pluginem?Nevím už kde a na kterém foru se to probíralo nebo v down sekci.Budeš muset hledat.Nebo přímo na stránkách tvůrce comandru
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koumes »

To Soap : Díky,nemohl sem si po dlouhé době vzpomenout.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Naprosto souhlasim s 'phallus'. Investice do ctecky karet je to nejlepsi, co muzes udelat.
Ja si pred pul rokem koupil integrovanou 3,5 " s podporou SD,MMC, Memory Stick a jeste nekolika jinych.Naprosto nezbytna vec pokud mas doma fotak, PDA nebo jakekoliv jine zarizeni na pametovku.Rychlost prenosu dat je opravdu hodne znatelna oproti kabelu a to uz ani nemluvim o BT,IrDA a jinych metodach spojeni. Jo a stála mě neco pres 300(a to sem nebral uplne tu nejlevnejsi)
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

zdravim,tak já nevím ale třeba mě to u voxe také nejprv nešlo ale tak po nějakém tom nastavení vypnut.
když ale potkáš někoho kdo ti může poslat něco co se ti moc zamlouvá a má to víc než se ti vejde do HTCčka tak mi to připomíná dobu SE700i:)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů