2 nové kousky od HP - iPAQ 610c a iPAQ914c

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

2 nové kousky od HP - iPAQ 610c a iPAQ914c

Příspěvek od Karel Bachura »

Již jsme vás na SmartManii informovali o chystaném návratu společnosti Hewlett Packard na trh Pocket PC a Smartphonů. Neuplynul dlouhý čas a máme šanci shlédnout první 2 kousky, které se na trhu objeví doufejme co nevidět.

Prvním z představených je HP iPAQ 610c. Podívejme se, co zatím odhalil ze svých specifikací…
- poháněn bude operačním systémem Windows Mobile 6 Professional
- pro navigaci a psaní bude určeno 12 kláves + navigační kruh ve stylu iPodu
- možná každého nepotěší 2,8“ dotykový displej, který zůstává pouze u QVGA rozlišení (240×320px)
- jistě zahřeje u srdce podpora 3G sítí a integrovaná Wi-Fi
- integrovaný je také GPS modul
- příznivce focení zaujme 3Mpix fotoaparát

Obrázek

Další představený se od svého brášky liší pouze ve 2 věcech. HP iPAQ 914c nabídne plnohodnotnou QWERTY klávesnici a 2,46“ displej s QVGA rozlišením, který bude také dotykový.

Obrázek

Obě Pocket PC zřejmě neudělají na trhu velký boom (i když, kdo ví), ale je skvělou zprávou, že se HP vrací na trh s WM zařízeními, protože to byla právě tato společnost, která pomohla svými prvními modely velkému rozvoji WM zařízením. Držíme palce, ať se jí návrat vydaří.


Zdroj: smartphonefrance.info
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

Mozna by mohli zkusit udelat neco s jeste mensim displejem - trebas tak 1,6" by se mohlo chytit... tam uz by to QVGA vypadalo opravdu jemnounce..
Jinak designove vypada ten prvni pekne - trosku jakou Asusy. Ale zrovna zpracovani bych se v pripade HP tak trosku bal - se mi ty jejich SP z tohoto pohledu nezdaly zrovna nejlepsi.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Ten prvni se mi libi, hlavne konecne dalsi zarizeni, ktere ma jak wifi,tak GPS. A je to PPC ne SP. Jsem zvedavy na live fotky.
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Ten druhej je uplně supr čtvercovej displej :-D :-D :-D (tam jedou všechny aplikace napul:lol: )
To se zas HP něco povedlo jak 6815 :-D
Doufam že to ma i tu jejich technologiiže furt padaj hovory a ničí se samy od sebe displeje. Hold co by neudělaly, aby vydělávaly. :lol:

Sorry za reklamu
Dragokazov
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 11, 2006 11:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dragokazov »

Ten první je opravdu povedený. To je pravda. S komunikátory HP zatím nemám zkušenosti, takže mě předposlední zpráva pěkně překvapila...
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Bachura »

no muzu rict, ze jsem hafo zvedavej na toho prvniho s tim koleckem ve stylu iPod... jestli to bude tak zajimave placly pres kalvesnici (jak je na obrazku) muze to bejt dost zajimavy :) No nechme se prakvapit... poklud vim, tak i starsi iPAQy stale bodujou mezi lidma...

to kapu: ten displej neni ctvercovej.. na te fotce je jasne videt, ze je to landscape displej
Dragokazov
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 11, 2006 11:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dragokazov »

Co muzu rict, tak PDA iPAQ hx4700 je nej. stroj. Kdyby byly i tyto komunikátory tak precizně vyrobeny jako toto PDA, tak bych neměl námitek :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

kapu: ten druhy ale nema ctvercovy displej, ale klasicky, pouze natoceny do landspace rezimu.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od ziminix »

Jooo...tak to vypada hodne zajimave. Doufam, ze to nebude predrazene, aby mela 514ka nastupce :D
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Ano PDA iPAQ hx4700 je nej PDA vtom stebou souhlasím :-)
Ale komunikatory od Hp stojí za nic! Hlavně 6815....
Snad todle bude po hx4700 a ne po 6815 :-)

No ja nevím ja na obrázku vidím čtverec...
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Kapu budeš muset k očnímu :-)
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

Spis na kurzy geometrie ;) :) Ale tyto PPC s displayem na lezato se mi nikdy nelibili. Ani neznam nikoho kdo by neco takoveho vlastnil. Jinak ten prvni je jasny Asus. :)
dj.paratko
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pát črc 27, 2007 15:23
Zařízení: SG II, HTC Diamond 2

Příspěvek od dj.paratko »

2 kapu: hele asi vec nazoru ja zase spis doufam ze to bude jako 6815 nebo 6825 mame jich nekolik ve firme a musim rici ze daleko teda vice spolehlivejsi nez treba HTC Wizard ( brandovane se tomu rikalo Vario ) snad jsem to trefil...taky jsme meli artemise a vracely jsme to a menili alespon za wizardy.... jinak jsme sam zvedav co HP prinese
shark
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv čer 23, 2005 7:07
Zařízení: MDA Compact IV
Bydliště: praha

konecne...

Příspěvek od shark »

konecne nekdo vyslysel me dlouho ocekavane prani a zacal k pda delat vicemene pouze numerickou klavesnici. vysouvaci qwerty totiz osobne nepotrebuju a pouze softwarova na displeji mi nevyhovuje proto, ze potrebuju mit dojem, ze jsem tlacitko zmacknul.

zacal s tim snad asus, pak jsem neco videl od etenu? a ted se do toho pustil i hp. 3 x slava. osobne se mi nejvic libi asus p750 co ma prijit na trh do konce roku, ale urcite toho bude casem vic.

takze za me jeste jednou 3x slava a jen houst, urcite si vyberu...;-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů