Stránka 1 z 1

X500+ s měsíčním zpožděním kvůli problémům s lokalizací

Napsal: stř čer 20, 2007 23:21
od Jiří Hrma
Na produktovém webu českého zastoupení společnosti E-TEN se objevila tato tisková zpráva:

X500+ nabrala více než měsíc zpoždění
Společnost ETEN Corp. prostřednictvím svého tiskového oddělení ohlásila zpoždění uvedení modelu Glofiish X500+ na trh východní a střední Evropy. Důvodem jsou údajné problémy s funkčností národních lokalizací, které má pro výrobce zajišťovat česká společnost Sunnysoft.
Původní termín uvedení před koncem června společnost ETEN Corp. posunula o měsíc. Přesný termín uvedení však odmítla potvrdit.

Zákazníky oficiálního zastoupení ETEN v České a Slovenské Republice můžeme ujistit, že kromě výrobcem dodávané lokalizace od společnosti Sunnysoft, budou zařízení z naší distribuce vybavena plně funkční 100% lokalizací z našeho oddělení vývoje. Stejně jako je tomu u ostatních modelů v oficiální distribuci i dnes.


Obrázek

Původně se měl model X500+ objevit na trhu už na konci tohoto měsíce, bohužel si čekání budeme muset ještě o několik týdnů prodloužit.

Tip: Přečtěte si naši recenzi E-TENa X500+

Napsal: čtv čer 21, 2007 11:06
od Kato
Teda priznam se, ze tu lokalizacni politiku E-Tenu moc nechapu - mi pripada, ze co model, tak to preklada nekdo jinej..

Napsal: čtv čer 21, 2007 11:28
od Tomáš Kubec
Ono to je trošku složitější a na delší vysvětlování :-)

Napsal: čtv čer 21, 2007 18:02
od gorge_No.1
Já osobně bych si tom přečetl i delší příspěvek. ;-)

Zvlášť když nerozumím tomu o různých lokalizacích v článku E-Eten! :-)

Napsal: pát čer 22, 2007 6:12
od honza-l
To já doufám, že do té doby(než vychytaj tu češtinu) vyjde nějaký update pro windos mobile. Podle to ho co je zatím na netu, tak je tam chyb víc něž je zdrávo :evil: :evil: . Ale přesto se na x500+ mooooooooooooccccccccc těším :wink: Snad to nebudou odkládat moc dlouho.

Napsal: ned čer 24, 2007 0:18
od Kleid
Dobry den,

zpozdeni dodavek zarizeni X500+ neni zpusobeno pozdnim dodani lokalizace ci jeji disfunkci. Termin dodani dle smluvnich podminek byl dodrzen a v dodanem softwaru nebyly shledany nedostatky.

Stranky www.e-ten.cz nelze brat v potaz jako oficialni informacni kanal vyrobce zarizeni, jedna se pouze o web jednoho ze dvou distributoru. Druhym oficialnim dovozcem je spolecnosti ELKO Trading. Na minimalne "zavadejici" formulace typu "Důvodem jsou údajné problémy s funkčností národních lokalizací" nebude nase spolecnost reagovat.

Pravidelny navstevnik jiste urci duvody zpozdeni sam, jako napoveda muze slouzit hned druhy clanek na strankach www.eten.cz, kde sami nedoporucuji upgrade na WM6 na starsich zarizenich. Jen pro zajimavost - aktualni build systemu WM6 pro X500+ je stejny jako build systemu WM6 pro X500 a M700...

Nabeh vyroby je vzdycky pomaly a po uspechu X500 a M700 hold dostala pri omezenem poctu prvnich kusu zapadni Evropa jako tradicne prednost.

Lokalizace spolecnosti Sunnysoft je nabizena nekolika vyrobci primo v baleni pro stredoevropsky region. Stejne tak zvolil i Eten (ne lokalni distributor ale vyrobce) spolecnost Sunnysoft jako dodavatele lokalizace pro zeme v tomto regionu.

V pripade dotazu piste primo jaroslav.prchal@sunnysoft.cz

Jaroslav Prchal
Sunnysoft

Napsal: úte čer 26, 2007 21:41
od Tomáš Kubec
Sunnysoft reaguje ve všech možných diskuzích na téma zpoždení X500+, že za oddálení začátku distribuce nemůže. Kde je pravda, jestli na straně Sunnysoftu nebo firmy E-Shop, s.r.o., která s odvoláním na výrobce tvrdí opak, nasvědčují i screenshoty z lokalizované X500+, kterou dostal od výrobce na otestování první český dovozce E-TENů. Toto má být finální verze lokalizace pro český trh! Koukněte se sami, ponechám to bez komentáře. (Zajímavé je hlavně okno nastavení - Settings)

Obrázky SNS lokalizace naleznete zde.

Napsal: stř čer 27, 2007 10:16
od nAscA
no tak to jsou moc pekne srceenshoty :-D . Kde jen ta pravda muze byt :smt017 :smt046 To prazdne okno melo tu cestinu asi trochu zrychlit :lol:

Napsal: čtv čer 28, 2007 12:13
od Tomáš Kubec
Tak tady máte vyjádření výrobce po našem e-mailu, snad už bude jasno.