X500+ s měsíčním zpožděním kvůli problémům s lokalizací

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

X500+ s měsíčním zpožděním kvůli problémům s lokalizací

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na produktovém webu českého zastoupení společnosti E-TEN se objevila tato tisková zpráva:

X500+ nabrala více než měsíc zpoždění
Společnost ETEN Corp. prostřednictvím svého tiskového oddělení ohlásila zpoždění uvedení modelu Glofiish X500+ na trh východní a střední Evropy. Důvodem jsou údajné problémy s funkčností národních lokalizací, které má pro výrobce zajišťovat česká společnost Sunnysoft.
Původní termín uvedení před koncem června společnost ETEN Corp. posunula o měsíc. Přesný termín uvedení však odmítla potvrdit.

Zákazníky oficiálního zastoupení ETEN v České a Slovenské Republice můžeme ujistit, že kromě výrobcem dodávané lokalizace od společnosti Sunnysoft, budou zařízení z naší distribuce vybavena plně funkční 100% lokalizací z našeho oddělení vývoje. Stejně jako je tomu u ostatních modelů v oficiální distribuci i dnes.


Obrázek

Původně se měl model X500+ objevit na trhu už na konci tohoto měsíce, bohužel si čekání budeme muset ještě o několik týdnů prodloužit.

Tip: Přečtěte si naši recenzi E-TENa X500+
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

Teda priznam se, ze tu lokalizacni politiku E-Tenu moc nechapu - mi pripada, ze co model, tak to preklada nekdo jinej..
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ono to je trošku složitější a na delší vysvětlování :-)
gorge_No.1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 16, 2007 20:21

Příspěvek od gorge_No.1 »

Já osobně bych si tom přečetl i delší příspěvek. ;-)

Zvlášť když nerozumím tomu o různých lokalizacích v článku E-Eten! :-)
honza-l
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 14, 2005 10:00
Zařízení: Nokia 950

Příspěvek od honza-l »

To já doufám, že do té doby(než vychytaj tu češtinu) vyjde nějaký update pro windos mobile. Podle to ho co je zatím na netu, tak je tam chyb víc něž je zdrávo :evil: :evil: . Ale přesto se na x500+ mooooooooooooccccccccc těším :wink: Snad to nebudou odkládat moc dlouho.
Kleid
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 24, 2007 0:12

Příspěvek od Kleid »

Dobry den,

zpozdeni dodavek zarizeni X500+ neni zpusobeno pozdnim dodani lokalizace ci jeji disfunkci. Termin dodani dle smluvnich podminek byl dodrzen a v dodanem softwaru nebyly shledany nedostatky.

Stranky www.e-ten.cz nelze brat v potaz jako oficialni informacni kanal vyrobce zarizeni, jedna se pouze o web jednoho ze dvou distributoru. Druhym oficialnim dovozcem je spolecnosti ELKO Trading. Na minimalne "zavadejici" formulace typu "Důvodem jsou údajné problémy s funkčností národních lokalizací" nebude nase spolecnost reagovat.

Pravidelny navstevnik jiste urci duvody zpozdeni sam, jako napoveda muze slouzit hned druhy clanek na strankach www.eten.cz, kde sami nedoporucuji upgrade na WM6 na starsich zarizenich. Jen pro zajimavost - aktualni build systemu WM6 pro X500+ je stejny jako build systemu WM6 pro X500 a M700...

Nabeh vyroby je vzdycky pomaly a po uspechu X500 a M700 hold dostala pri omezenem poctu prvnich kusu zapadni Evropa jako tradicne prednost.

Lokalizace spolecnosti Sunnysoft je nabizena nekolika vyrobci primo v baleni pro stredoevropsky region. Stejne tak zvolil i Eten (ne lokalni distributor ale vyrobce) spolecnost Sunnysoft jako dodavatele lokalizace pro zeme v tomto regionu.

V pripade dotazu piste primo [email protected]

Jaroslav Prchal
Sunnysoft
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Sunnysoft reaguje ve všech možných diskuzích na téma zpoždení X500+, že za oddálení začátku distribuce nemůže. Kde je pravda, jestli na straně Sunnysoftu nebo firmy E-Shop, s.r.o., která s odvoláním na výrobce tvrdí opak, nasvědčují i screenshoty z lokalizované X500+, kterou dostal od výrobce na otestování první český dovozce E-TENů. Toto má být finální verze lokalizace pro český trh! Koukněte se sami, ponechám to bez komentáře. (Zajímavé je hlavně okno nastavení - Settings)

Obrázky SNS lokalizace naleznete zde.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Příspěvek od nAscA »

no tak to jsou moc pekne srceenshoty :-D . Kde jen ta pravda muze byt :smt017 :smt046 To prazdne okno melo tu cestinu asi trochu zrychlit :lol:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tak tady máte vyjádření výrobce po našem e-mailu, snad už bude jasno.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů