Série i-Mate Ultimate by se měla objevit už v září

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Série i-Mate Ultimate by se měla objevit už v září

Příspěvek od Jiří Hrma »

Série i-Mate Ultimate v sobě ukrývá několik designově rozdílných zařízení, které však nabízejí totožné hardwarové parametry, a nutno podotknout, že půjde o jedny z vůbec nejlépe vybavených zařízení na trhu.

Podle serveru the::unwired se společnost i-Mate chystá první vlaštovky série Ultimate vypustit na trh v průběhu září tohoto roku, konkrétně by se mělo jednat o modely 6150 a 8150. Během následujících týdnů by se k nim měly přidat i zbylé modely.

Obrázek

Mým velkým favoritem je i-Mate Ultimate 7150, komunikátor s velkým VGA displejem, prostornou klávesnicí a především menšími rozměry, než můj stávající Qtek 9000. Že by pomalu přicházel čas výměny? :-)
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Imate VS HTC

Příspěvek od tazzmania »

No stránky Imate sleduji už dlouho a láká mne foun 9150. Jaksi mi V konstrukce lépe pasují než klasické telefony. Nemusí se zamykat klávesnice, hlavní displej není náchylný na poškrábání, jen se mi zdá ten displej krapet malej, ale jakási náhrada za ERATO by tu byla. Sice nemá ve výbavě GPS, ale protože jednu interní vlastním,je mi to již celkem jedno.Snad bude mít dobrej přehrávač a doufám, že bude podporovat profil A2DP, na displeji, co se týče rozlyšení mi tak nešupí mám docela hrůzu z výdrže, takže se necháme překvapit, pokud se bude moct v ČR teda někde ošahat
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Ta 7150 vypada suprově, jen asi bude drahá :cry: :cry: :cry:
Nevíte jestli má VGA a displej USB host?
Wi-Fi považuju už za samozřejmost :)
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Co furt máte s tím rozlyšením a proč takovou krávu

Příspěvek od tazzmania »

má VGA , ale k čemu to furt všichni chcete...? Jinak na http://www.imate.com najdeš veškeré informace o těch telefonech. Slušná paměť, rychlý procák, všechny maj VGA, WIFI, BT...
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Super :-)

Příspěvek od Strunečka »

Má ten 7150 GPSku?
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

To Strunecka: Nebud liny a koukni na odkaz, ktery mas o prispevek vyse :wink:
Jinak bych Te chtel jeste poprosit o smazani tech historickych zarizeni z polozky Zařízení. Tato položka je určena pouze pro uvedeni stavajiciho zarizeni. Dekuji!
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasNM »

Jo,aj ja si na 7150 robim zalusk... Toto je hracka,ktora mi perfektne sedi designom a vybavou. Cenu tipujem taku podobnu,ako malo MDA II pred 3 rokmi,teda 21000Czk/28000Skk. Na vianoce si ho asi kupim pod stromcek.:)
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Přesný příspěvek

Příspěvek od tazzmania »

Dobrá, těm nemožným přidám přímý odkaz i když už kolega psal, že máte sledovat příspěvky viz výše, ale těm co sou opravdu nemožní, tak narovinu. Ani jeden z celé řady nemá GPS. Jsou to naprosto stejné zařízení, co se výbavy týče, pouze se jedná o jiný vzhled zařízení, klasika mobil, vysouvák, stolní "notebook", Véčko a "PDA".
https://www.clubimate.com/ultimate/
" Ultimate, play the game"
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Abych se přiznal tak zase klasika :x :x :x
Proč tam dávaj tak malý displeje si mohly prominout těch pár tlačítek na boku te 7150 a dat tam displej přez celej ten vršek!!! :x :x :x
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Kloub...?

Příspěvek od tazzmania »

No nevím, připadá mi ten kloub nějak divně otočný, spíš, že klávesnici schováš a můžeš to mít na vysoko. proto ta tlačítka. Ale furt ste mi nikdo nevysvětlil, proč tak kravský displej. Dyk na té 7150 je kravskej až dost...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Ale Uni taky nemá čudle, a nečetl bych, že by si někdo stěžoval (taky fandím ty 7150 :wink: )
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů