E-TEN rapidně zlevnil modely X500 a M700

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

E-TEN rapidně zlevnil modely X500 a M700

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost E-SHOP s.r.o., oficiální dovozce značky E-TEN, připravila na letošní léto lákavé slevy svých komunikátorů.

Aktuální ceny platné od 20. 6. 2007
E-TEN X500: doporučená koncová cena 13 999 Kč vč. DPH
E-TEN M700: doporučená koncová cena 14 999 Kč vč. DPH
Připravovaný E-TEN X500+: doporučená koncová cena 16 499 Kč vč. DPH

Obrázek Obrázek

Zároveň došlo ke snížení cen u výhodných NaviSet balíčků, které v sobě kombinují PDA od E-TENu, navigační software Destinator 6.1.1 a další zajímavé příslušenství.

Další informace naleznete na www.e-ten.cz , nebo na www.eshopcz.cz .

Zdroj: Tisková zpráva
HABO
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv kvě 24, 2007 12:33

Příspěvek od HABO »

:???: co tak zrazu take zlacnenie vie mi to dakto objasnit? :wink:
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Zlacněnie...?

Příspěvek od tazzmania »

Nevím, jestli je zlevnění až tak velké, ale fakt je že tyto PDA a MDA zažívají na scéně docela velký BOOM a trh je takovýmto zařízení docela slušně nasycen. navíc jsem si na ně také brousil zuby,ale pro klasickou práci ohledně telefonu to pro mne prostě není. je to veliké, špatně se to přikládá k uchu a už se mi hodněkrát stalo, protože repráček má malou štěrbinku, vůbec by mne zajímalo čí je to nápad, pokud ho správně nepřiložíte, je druhou stranu velmi špatně slyšet a musíte s plackou tak dlouho šmudlit po uchu, až se trefíte "dírou na díru" Z hlediska funkčnosti by byla lepší větší mřížka, je to drobnost ale u tohodle to dělá hodně. Displej je za chvilku poškrábaný, protože nemá prakticky žádnou ochranu a navíc ho dlahníte dotykovým perem. Vím, jsou ochrané folie,a le není to ono. Chtělo by to na displeji matnou krytku ze skla... tvrzeného...
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

jak chces udelat dotykovy displej s tvrzenym sklem? kdyz tapnes stylusem, tak si muzes vsimnout maleho prohnuti - to se vrchni cast dotyka spodni -> dojde k vybiti elektronu -> tapnuti je na svete.
dotykac proste musi byt mekky :(
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Tvrzené sklo...? Proč ne

Příspěvek od tazzmania »

hehehe, máš dojem, že dotykové displeje monitorů se prohýbají...??? Copak je tato metoda jediná? Já myslím že ne. :???:
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

přesně ta,k prohýbají
tazzmania
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 08, 2006 8:03
Kontaktovat uživatele:

Monitory

Příspěvek od tazzmania »

Pokud jsem sem tam procházel popisky, a na monitoru není zrovna folie pro stylus, snímá se z dotykového monitoru otlaček i jinak, nechce se mi to hledat, ale popiska je někde na mobilmanii. nejsou všude jen folie...
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů