Automatický profil

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
venca.cernik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 18, 2007 12:45
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Automatický profil

Příspěvek od venca.cernik »

Nastavím si automatický profil, vytvořím událost a počkám až nastane. Když už tato událost probíhá, tak by se ten profil měl přepnout na "Vibrate". Jenže to udělá až když něco změním v Kalendáři. Třeba přidám událost na příští rok, to je jedno, prostě něco tam upravím, a pak se teprve aktualizuje Automatický profil, zjistí, že probíhá událost a přepne se na "Vibrate".

Jde to nějak opravit? Aby se to přepínalo okamžitě když ta událost nastane? Neexistuje na to nějaká aplikace?

díky
e-v@n
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob zář 30, 2006 22:46

Příspěvek od e-v@n »

Pokial viem tak sa nastavi pri automatickom profile meeting pokial je v kalendari udalost ktora je nastavena na busy. Tak ak tam je free tak sa profil nezmeni.
venca.cernik
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 18, 2007 12:45
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od venca.cernik »

Uz jsem to vyresil aplikaci ProfileSwitcher
abrandecky
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 21, 2008 11:37

Příspěvek od abrandecky »

e-v@n píše:Pokial viem tak sa nastavi pri automatickom profile meeting pokial je v kalendari udalost ktora je nastavena na busy. Tak ak tam je free tak sa profil nezmeni.
No mě když mám v události nastaveno volno, tak se mi někdy PDA přepne do režimu schůzka a někdy ne. Štve mě to, protože jsem nepřišel na to, kdy to tak dělá. Chci Automatický profil používat, ale když si zadám událost "návštěva u známých" a nastavím status "Volno", tak se mi PDA přepne do profilu "Schůzka" :evil:
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů