Přeinstalování Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
petr83
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 22, 2014 6:37
Zařízení: Xperia X2

Přeinstalování Windows Mobile

Příspěvek od petr83 »

Zdravím.
Nikde jsem nenašel, tak se zeptám. Telefon se mnou vyběhl, nechce spustit system a hodí po mě hlášku ve smyslu AutoSetup.exe nemuže být spuštěn, jelikož není spojen s věrohodným certifikatem a když kliknu na ok telefon jenom zavrni a nedela nic. Nevim, nerozumím tomu tolik, ale potřebuju aby ten telefon fungoval. Myslím si že došlo k nějakému poškození dat. Telefon zacal blbnout, kdyz jsem trochu preplnil pamet pri nataceni a videa a foceni a zustalo tam cca2,5 MB volneho mista. Od te doby reagoval pomaleji az udelal výše popsané. Poradí mi někdo prosím, jak přeinstalovat sytem v telefonu? Jak tam dostat system, když telefon nejde spustit? Nebo jak ho dostat do tovarniho nastavení, když se nedostanu do menu a prakticky cokoliv podniknu odezvou je vrnení a a nic není spojeno s verohodným certifikatem a nejde spustit? :D ..... TElefon je SE Xperia X2 ( nepište mi prosím že to mám hodit po psovi nebo podlozit stul :-D )
mceza

Přeinstalování Windows Mobile

Příspěvek od mceza »

To podložení stolu by bylo asi fakt nejlepší. Ale jinak je na internetu spousta článků a videí o uvedení do továrního nastavení. Např. hned první odkaz na Bingu: https://www.youtube.com/watch?v=1UNOc-WtCSM" onclick="window.open(this.href);return false;
petr83
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 22, 2014 6:37
Zařízení: Xperia X2

Přeinstalování Windows Mobile

Příspěvek od petr83 »

Díky moc ... já bych to nenašel a nebo až dlouho. Předpokládám, že všechny data budou fuč ... ?? ... Nějaká možnost jak se k nim dostat?
mceza

Přeinstalování Windows Mobile

Příspěvek od mceza »

Tím přijdeš o všechna data. Pokud máš nějaká na kartě, vyjmi pam. kartu z telefonu, vlož do čtečky a přetáhni si data do počítače (nebo kartu předtím vyjmi a nepřemaže se).
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů