Centrum zařízení Windows Mobile

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Centrum zařízení Windows Mobile

Příspěvek od Ranger »

Ahoj, mám s tím problém a už asi týden bojuji, (outlook, vyzkoušeny dajší jiné aplikace). Odpojeno od sítě, vypnuty bezpečnostní aplikace a už nevím kam dál.
Na PC Windows 8 64,
Problém je ten, když už je poznaná aplikace, telefon je připojen, vše vypadá bez problému. Dojde k "chyba synchronizace, Synchronizace se nezdařila".
Týká se to: Kontakty, Kalendář, E-mail, Úkoly.
Funguje: Poznámky, Soubory.
Internet mi taky po kabelu funguje.
Jsem z toho na prášky, může mi někdo pomoct? Kalendář a kontakty potřebuji. Systém ani nenaznačí kde by mohla být chyba. Chyba není v Outlooku! Vyzkoušeny různé verze.
Na jiným PC s Windows XP vše OK. Snad mohu vyloučit i chybu telefonu.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Centrum zařízení Windows Mobile

Příspěvek od M.BoBo »

Doporučil bych vyzkoušet na jiném Win8 zařízení. Tady už to vypadá na nekompatibilitu se starymi WM.
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Centrum zařízení Windows Mobile

Příspěvek od Ranger »

Má někdo alternativní řešení? Nejde třeba z PC vygenerovat (exportovat) soubor kterým přepíšu ten v telefonu? A naopak? Díky!
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Centrum zařízení Windows Mobile

Příspěvek od Ranger »

Tak jsem se i obětoval a přeinstaloval mobil, bez úspěchu. Přitom se všude píše o kompabilitě s tímto OS. Editnmobil mi vše udělá, ale nenačte obrázky u kontaktů, pokud je načtu z otlooku jsou tam, nejdou vložit do mobilu, v nastavení jsou obrázky neaktivní (za tu cenu :-( ). Musím najít jiný způsob jak to vyřešit (virtuální stroj z XPéčkama, nebo exchange serwer?) uvidím.
Jo a čas už zase funguje - jiné téma.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů