kompatibilita

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

kompatibilita

Příspěvek od Karel Bachura »

jak myslite, ze to bude s kompatibilitou starsich aplikaci pro WM5? Premyslim, jestli mam cekat, az ted vylezou novy MDAcka s WM6, nebo jestli mam jit radsi do WM5. Jestli je pravdou, ze zmeny budou jen faceliftove, tak nevim.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

WM6

Příspěvek od htcjirka »

Ja pouzivam WM6 na svem zarizeni 4 mesice.To ze wm6 jsou zmeny jen faceliftove je dost laicky nazor.Vetsina programu problem nema,vetsina programu az na vyjimky chodi.Takze kompaktibility programu bych se nebal.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

Kompatibility bych se opravdu nebal... Protoze at si kdo chce co chce rika - v oblasti programu tam moc zmeny nejsou.. Ono ostatne 80% aplikaci jde pouzivat stale i pod WM2k3SE, WM2k3 a pod WM2k2 nejakych 50% taky...
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

mohu potvrdit kompatibilita je v poho... pač jsem se za celou dobu nesetkal s programem, který by mi hlásil nějaký error :lol: (no popravdě jich moc ale nepotřebuji) ale viděl jsem nějaký seznam, co nešlo... Jelikož je ale na WM spouuusta programů, tak když Ti nějaký nepůjde, tak rychle najdeš náhradu :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak tak, WM6 používá jen lehce upravené jádro WM5 (tuším 5.2), a většina aplikací které jsem na WM5 používal mi bez problémů fungují i na wm6
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

diky za bleskovou odpoved :)

Příspěvek od Karel Bachura »

tak moc diky za rychlou odpoved. ted jeste najit nejaky vhodny PDAcko... bohuzel s mymy naroky je to tezke. Brousil jsem si zuby na E-ten X500, ale absence USB host je dle meho nazoru pomerne bleda... ale snad se najde jeste zpusob, jak to rozjet..
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

zkus se podívat na TyTNa :lol: bude origo WM6 ROM (nejspíš :tlem: )
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Bachura »

TyTN je na muj vkus moc tlusej.. klidne bych ozelil klavesnici, ale nechci, aby to bylo tak strasne tlusty. Kdyz tak o tom uvazuju, tak ani nevyzaduju integrovanej GSM modul :) je to des, kdyz je clovek vybiravej :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 32 hostů