3GSM: BENQ & Siemens připravuje WM smartphone

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

3GSM: BENQ & Siemens připravuje WM smartphone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost BenQ & Siemens představila na konferenci 3GSM svůj nový smartphone, který poběží na operačním systému Windows Mobile 6.0.

Aktualizováno o hardwarové parametry
Operační systém: Windows Mobile 6.0 Standard
Procesor: TI OMAP1030 260 MHz
Displej: QVGA 240x320px
Paměť: 64MB RAM/128MB ROM
Sítě: TriBand GSM (GPRS, EDGE třídy 10)
Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth 2.0
Fotoaparát: 2.0Mpx s autofokusem

Obrázek

Obrázek

Zdroje: SmartphoneThoughts, SiemensMania.cz
nowizz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: pon lis 06, 2006 14:34
Zařízení: HTC One S (Ville)
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od nowizz »

a nevis nahodou jestli to pobezi na WM03 nebo WM5?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Muj tip je WM5 nebo WM6, ale zatím se toho o tomhle telefonu nikde moc nepíše :-(
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kato »

BQS? :o Tak to teda ziram - ja myslel, ze uz bude pouzivat radsi pouze znacku BenQ
Pavelos
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 21, 2006 10:21

Benq-Siemens?

Příspěvek od Pavelos »

B-S? Fíha... Líbí se mi, že se stále drží svého "nehranatého" designu. Snad mu to půjde v Asii lépe, vzchopí se a začne opět v "plné síle" prodávat v Evropě.
Teď trochu OT - mám tomu rozumět tak, že je šance, že se B-S P51 bude nakonec prodávat?
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

já bych z té fotky luštil spíš 3MPX ale píše se o tom na více zdrojích... no a na siemensmanii jsou další detaily a taky pochybnosti o vydání tohoto kousku: článek na Siemensmanii
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Foxxx: Diky za upozorneni, do bleskovky jsem doplnil informace ze SiemensManie. Ten fotoaparat je skutecne 2Mpx (na nezmencene fotce to bylo krasne citelne).
gaggag
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned čer 26, 2005 17:27
Zařízení: Pápá WM. Welcome Android -> Zatím jen 845ka :)
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gaggag »

tenhle foun se vyrabet nebude, delal to jeste siemens a kdyz ho tomer dokoncil tak to benq utnul, ale microsoft ho pouziva na prezentaci WM6......viz

Kód: Vybrat vše

http://mobilenet.cz/aktuality/clanek.php?id=a457&benq-siemens-e72:--novinka-s-windows-mobile-6.0-a-wi-fi?
Pavelos
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 21, 2006 10:21

hm

Příspěvek od Pavelos »

Sakra oni zkrachujou zrovna v době, kdy konečně zase začali dělat na smartech a jinech věcech s WM... Štve mě to už jen proto, že B-S většinou nasadil slušnou cenu už při uvedení telefonu na trh... :cry:
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

gaggag píše:tenhle foun se vyrabet nebude, delal to jeste siemens a kdyz ho tomer dokoncil tak to benq utnul, ale microsoft ho pouziva na prezentaci WM6......viz
to, co jsi napsal jako holý fakt je stejně pravděpodobné, jako ostatní varianty o kterých píšou... BenQ dělala telefony s WM ještě před koupí siemensu (P50, P51) a telefony bude vyrábět dál. Navíc je nepatrná pravděpodobnost, že tohle dělal ještě siemens. V té době byl velmi dobrý přístup k info o připravovaných telefonech. Klidně tohle může být kousek ve vývoji. Uvidíme... Já si ale spíš přeju, aby se vrátili k linii P51 a začali s jejím prodejem a dalším vývojem. Mimochodem na E-bay nedávno jeden kanaďan prodával celkem 20 kusů P51. Bohužel vyšla asi na 17000 :roll:
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů