Jak stáhnout a uložit fotky do notebooku

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jirka71
zatím bez příspěvku
zatím bez příspěvku
Příspěvky: 0
Registrován: pon led 16, 2012 7:11
Zařízení: samsung i900 Omnia

Jak stáhnout a uložit fotky do notebooku

Příspěvek od Jirka71 »

Vážení přátelé! Jsem krapítko staršího data narození. Mám problém jak nastavit svůj sams i900 Omnia a notebook,Toshiba A100satelite (winXP) , abych mohl fotky stahovat z telefonu ( USB kabelem) a ukládat do nb a dále pak připojovat jako přílohy k mejlům. Syna mám dlouhé roky v UK. Mám i tel Nokia 73, kde to řeším Nokia PC Suite, ale ten mě ve čtvrtek odešel do mob nebe. K i900 (použitý) jsem dostal pouze USB kabel, sluchátka, další baterku - bez návodu a instal CD (pokud se nějaké dodávalo u nového telefonu)
Chápu, že většina z Vás je vědomostně někde jinde, ale i my starší by jsme se chtěli...
Jestli by to bylo možné a někdo se mě ujal...můžete se mě i ozvat na můj mejl [email protected]. Děkuji a omlouvám se, že asi zdržuji.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Jak stáhnout a uložit fotky do notebooku

Příspěvek od Vlasta W. »

K tomu potřebujete software ActiveSync (setup.msi) ke stažení odsud: http://www.microsoft.com/downloads/cs-c ... 09f8141141" onclick="window.open(this.href);return false;

Po jeho spojení s telefonem lze nastavit jednak automatickou synchronizaci a jednak bude telefon viditelný v okně Tento počítač.

Vaše téma patří do sekce Windows Mobile, kam jej také přesouvám.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů