Crossbow pro HTC Wizard

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Re: WM6 CZ

Příspěvek od Gooorila »

alternativ píše:Pro Ty, kteri porad pokukuji po CZ versi WM6 je tady tahle http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=317498, kterou ukuchtil Jimm99y. Je na bazi buildu 15342.0.0.0. Tak si ji vyzkousejte a napiste poznatky.
Protože mi WM6 na mém Variu dělal problémy a chtěl jsem tak jak tak flashnout, stáhl jsem si tedy tu CZ verzi. Dostal jsem ji do MDA, ale je anglicky a po CZ ani vidu ani slechu. Možná dělám něco špatně, protože stahovat se mi z odkazu nechce (mám IP za NATem, takže jsem na uvolnění čekal 6 hodin a pak jsem musel poprosit kamaráda, který stáhl a hodil to jinam než na debilní Rapidshare)
Uživatelský avatar
dr.x
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 22, 2007 8:38

CZ WM6

Příspěvek od dr.x »

Na tom foru XDA jsou nize pak jeste 2 odkazy na tu CZ verzi rozdelena je tam na 2 rary cca po 30 MB , ta si je stahni , odraruj ve složce a mužeš flaschovat danou rom s CZ lokalizací , která se ti nainastaluje automaticky po samotné instalaci teto rom
PS: je to prizpevek od 99rk na druhe strance dane sekce skoro dole
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Příspěvek od Gooorila »

je to až na druhé stránce. Každopádně jsem stáhl verzi na začátku a je u ní napsáno tako CZE. Uvidím, jestli se mi bude chtít to flashovat znovu.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Zkus se podivat do ext_rom, jestli tam neni ta cestina zvlast. Treba se pri costumizaci nenahrala. Pak bys mohl instalaci spustit rucne.
Uživatelský avatar
Gooorila
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon srp 06, 2007 10:23

Příspěvek od Gooorila »

tak jsem si nainstalil cab, ktrým je možno vidět do ext rom. Češtinu jsem tam nenašel a musel jsem hard resetovat, protože se mi po instalaci cabu Wizard nenastartoval
Uživatelský avatar
dr.x
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 22, 2007 8:38

WM6 CZ

Příspěvek od dr.x »

Gooorila píše:tak jsem si nainstalil cab, ktrým je možno vidět do ext rom. Češtinu jsem tam nenašel a musel jsem hard resetovat, protože se mi po instalaci cabu Wizard nenastartoval
Podle mne nemas odemklé Vario , pokud se ti neinstalne tato rom a nasledne automaticky CZ lokalizace(prakticky) zustane verze predeslá) , muže to být tímto na navod jak provest odemčení je na PPC-Tuning.org tak si to udelej j podle navodu a podle daneho typu Varia a pak se pust do WIN Mob6 tek s CZ a stahni si presne ty , co jsem ti psal - ne ty z prvni stranky , ale ty 2 rary - pak ti to musí jít
Uživatelský avatar
ogw
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 20, 2007 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ogw »

tal jsem si stáhl CZ verzi WM06 a po odemknutí (pár minut strachu) jsem flashnul... čeština je... sice místy spíše není, ale každopádně Crossbow je (subjektivně) rychlejší a hlavně hezčí než 05 :grin:
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od mirbx »

jakou verzi wm6 byste mi doporučili pro qtek 9100 verze G4? Rád bych jen angličtinu, tj bez lokalizace.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 226
Registrován: úte zář 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Bydliště: Kopřivnice/Francova Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alternativ »

Neda se nektera ROM jednoznacne doporucit, kazdemu muze vyhovovat jina ROM s jinou vybavenosti. Spise si nejake nejpopularnejsi odzkousej a uvidis. Ja jsem jich taky x vyzkousel. Kazdopadne doporucuju nejakou NBD od Zokiho.
brade
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:24
Bydliště: Podkrkonoší

Re: CZ WM6

Příspěvek od brade »

dr.x píše:Na tom foru XDA jsou nize pak jeste 2 odkazy na tu CZ verzi rozdelena je tam na 2 rary cca po 30 MB , ta si je stahni , odraruj ve složce a mužeš flaschovat danou rom s CZ lokalizací , která se ti nainastaluje automaticky po samotné instalaci teto rom
PS: je to prizpevek od 99rk na druhe strance dane sekce skoro dole
Soubory již nejsou dostupné, nemůže někdo udělat reseed?
Uživatelský avatar
dr.x
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned dub 22, 2007 8:38

Příspěvek od dr.x »

no nevím , už je nemám , nakontaktuj se na toho , kdo tu rom vytvoril pocestil a upravil -Jimm99y - k teto rom bych vytknul obcasné nestandartní chování při delším dobíjení se mobil jakoby sam chtel vypnout , naskocí hláska o ztracení dat a vypnout ano ne - sama od sebe a tato vyskakuje v kratkych intervalech nekolikrat.Po nekolika Hresetech to zatím prestalo. No a dale problem s A2DP profilem - testováno 5 prehravacu , 3 bt sluchátka ruzných znacek a spousty nastavení , ale ten zvuk se nedal poslouchat , tak zkreslené výšky a vubec - uff , to na me nokii N70 po rozchození A2DP profilu to hraje jak víno ve vsech sluchátkách az prekvapive .
Nahral jsem novou rom od NBD myslim 8.2 s Touchflo a zlepseni o 80
procent - trochu je tam sum
jinak pro majitele HTC - hlavne Vario uzitecné stránky tady
http://www.pdaviet.net/forumdisplay.php?f=98
nenasel jsem snad lepsi , kdyz XDA - dev nende
Skijumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 02, 2007 9:48
Zařízení: BlackBerry 8520
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skijumper »

Dobrý večer - chci se zeptat existuje pro Vario úplně čistá ROM WM6 bez nějakých zbytečných dodatečných programů,ale bez bugů? Funguje vlastně pod WM6 na Variu i WIFI,LEDky,klávesnice a další věci? Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů