Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od zapalkam »

Tak mi v noci přišel email - text dávám níže - který svědčí o přístupu MS k zákazníkům. Odepsané systémy WM 6.x jsou bohužel dle mého lepší než nový WP7 - a postup MS je pro mne nepochopitelný. Jsem rád, že jsem s posledním WM zařízením odešel od Microsoftu...
Je zase hezké, že to oznámí...(((.
Oznámenie o ukončení poskytovania služby My Phone a webovej lokality služby Windows Marketplace for Mobile

8. júna 2011
Vážený zákazník systému Windows Mobile 6.x:

Spoločnosť Microsoft ukončí poskytovanie služby My Phone pre systém Windows Mobile 6.x. Taktiež sa ukončí fungovanie webovej lokality služby Windows Marketplace for Mobile. Keďže sa to môže týkať aj vás, prečítajte si nasledujúce informácie:

Ukončenie fungovania webovej lokality služby Windows Marketplace for Mobile

Od 15. júla 2011 nebude dostupná webová lokalita služby Windows Marketplace for Mobile na adrese http://marketplace.windowsphone.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Po 15. júli 2011 už nebudete môcť prehľadávať, kupovať ani preberať aplikácie pre telefóny so systémom Windows Mobile 6.x prostredníctvom webovej lokality služby Windows Marketplace for Mobile.

Služba Windows Marketplace for Mobile však bude aj naďalej dostupná vo vašom telefóne. Naďalej budete môcť prehľadávať, kupovať a preberať aplikácie pre systém Windows Mobile 6.x prostredníctvom telefónu.

Ukončenie poskytovania služby My Phone

7. augusta 2011 sa v službe My Phone prestane ukladať obsah z telefónov do služby My Phone. Ak na zálohovanie obsahu telefónu so systémom Windows Mobile 6.x používate službu My Phone, týka sa to aj vás.

Od 7. augusta 2011 začne spoločnosť Microsoft presúvať obsah služby My Phone do služby Windows Live SkyDrive. SkyDrive je bezplatná služba ukladacieho priestoru online od spoločnosti Microsoft, pomocou ktorej sa zjednodušuje prístup k súborom, ako sú napríklad fotografie a dokumenty balíka Microsoft Office, ako aj ich zdieľanie. Do služby SkyDrive sa presunú kontakty, položky kalendára, textové správy a fotografie. Po presunutí budete môcť získať prístup k tomuto obsahu prihlásením sa v službe SkyDrive pomocou konta Windows Live ID použitého pri registrácii v službe My Phone.

Ďalšie typy obsahu vrátane videí, hudby, dokumentov a obľúbených položiek sa zo služby My Phone do služby SkyDrive nepresunú. Ak chcete zachovať tento obsah, musíte ho uložiť zo služby My Phone do počítača.

Od 6. októbra 2011 nebude dostupná webová lokalita služby My Phone na adrese http://www.microsoft.com/myphone" onclick="window.open(this.href);return false; . Od tohto dňa sa už nebudete môcť prihlásiť v službe My Phone a získať prístup k svojmu obsahu uloženému v službe My Phone. Spoločnosť Microsoft uchová váš obsah v službe My Phone ešte jeden (1) rok. Do 5. októbra 2012 je možné na požiadanie zaslať fyzické kópie vášho obsahu.

Podniknite kroky

Ak chcete získať o ukončení poskytovania služby My Phone ďalšie informácie vrátane informácií o presunutí obsahu do služby Windows Live SkyDrive a o postupe uloženia ostatného obsahu do počítača, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu:

http://www.microsoft.com/windowsphone/m ... cle-SK.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Spoločnosť Microsoft sa zaväzuje uskutočniť tento prechod hladko. Zároveň vám chceme poďakovať za používanie systému Windows Mobile 6.x.

-Tím systému Windows Phone
//edit by matelkoxxl - dostal som tiež tento mail, ale v slovenčine, tak som to prehodil. dúfam, že nevadí.
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od pan-x »

taky mi to dnes došlo...mno...dalsi duvod prejit k Androidu :)
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od elcrys »

Že je WM mrtvé bylo jasné hned po uvedení WP. Neřekl bych, že je toto ukončení podpory důvod k truchlení. Já mám už dávno svojí hromádku aplikací, které mi ve spojení s OS dostačují pro každodenní provoz, do té doby, než moje zařízení odejde do důchodu.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od rehakk »

taky mi to dnes došlo...mno...dalsi duvod prejit k Androidu
Jestli tomu dobře rozumím, tak odcházíš kvůli tomu, že neusnuli a inovují služby???
pan-x
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 02, 2009 22:18
Zařízení: HTC Sensation

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od pan-x »

odchazim kvuli tomu, ze WM je jiz mrtvy, nic se nevyvíjí...vsude aplikace jen na android a iOS
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od rehakk »

Aha, tak to jo.. A která aplikace ti třeba chybí??
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od olda »

Chlapci ja jedu též na windows mobile a že to ukončil Microsoft je věc jedna ale důležité je že to zatím neukončilo Xda Developers a tam pořád vycházejí zajímavé programy a nebo aktualizace již vydaných aplikací. Ostatně Microsoft nikdy nic pořádného neuvolnil.A momentálně také neodcházím a zůstanu dokud mě něco nepřesvědčí o opaku , protože možnost uvařit si vlastní Rom je báječná věc a pak vám zařízení funguje jak má. :tlem: Ahoj Olda :wink:
tatka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 17, 2011 7:50
Zařízení: GigaByte GSmart 1205

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od tatka »

Ahoj; může mi, prosím, někdo poradit, jak synchronizovat telefon s účtem na webu nebo kde sehnat na toto návod? Dříve na MyPhone jsem bez problémů synchronizoval vybraný obsah telefonu se svým účtem na webu, po ukončení služby MyPhone už to neumím - Windows Live ani SkyDrive (které mají být pro uživatele WM 6.5 lepší náhradou za MyPhone) asi neumím správně ovládat nebo nastavit. Předem všem, kteří se ozvou, velice děkuji a přeji krásný den. :-)
hrazek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 29, 2011 7:49
Zařízení: HTC touch pro 2

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od hrazek »

Čau, jsem tu nový a taky už mě přestává bavit operační systém windows mobile a chtěl bych přejít k androidu, mohli byste mi prosím poradit, jak to mám zrealizovat, díky.
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Hlavní je objednat si telefon, jinak nechápu co po nás chceš. Jinak Android je rychlostí 2.generace za WP7. V jednoduchosti je síla a WP7 je jednoduchý OS a to někomu vyhovovat nemusí.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ukončení služeb Windows Marketplace + MyPhone pro WM 6.x

Příspěvek od htcjirka »

hrazek píše:Čau, jsem tu nový a taky už mě přestává bavit operační systém windows mobile a chtěl bych přejít k androidu, mohli byste mi prosím poradit, jak to mám zrealizovat, díky.
Vyber si spravny telefon a zakup zmineny Androidu,je to jednoduche. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů