Hard SPL u HTC TP 2

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jouda
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 18, 2011 18:42
Zařízení: HTC TP2

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od Jouda »

Zdravím všechny, prošl jsem hodně diskuzí, měl jsem HTP Touch Cruise, HTC Touch Diamond 2 kde jsem si sal flashoval romky podle libosti. Ale u přístroje HTC Touch Pro 2 mam s timto problém. Vůbec mi na PC nejde spustit Hard SPL Píše mi to následující hlášku:System Windows nemá oprávnění k této cestě nebo souboru. Můžete mi prosím poradit co s tím??? Jsem už tady z toho hotovej a nejradší bych to všechno vyhodil z vokna. Muj tel je 720500555. A nebo kdyby někdo přijel a udělal, rad zaplatím. Místo je Praha 5 Košíře. Děkuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od htcjirka »

Nejdrive zkoukni jestli mas aktualni verzi Hard SPL a taky zaplaceno za tento HardSPL,je placeny..
Jouda
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 18, 2011 18:42
Zařízení: HTC TP2

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od Jouda »

No to nevim. Nemuzes pls. nejak poradit??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od htcjirka »

Stranka pro zaplaceni jest http://rhodium.htc-unlocks.com/hardspl.php?m=1" onclick="window.open(this.href);return false; Po te muzes odemknout az 3 zarizeni.
Az Oliprovi zaplatis,pak teprve muzes odemykat posledni verzi HardSPL,kterou prikladam v priloze..
Přílohy
Rhodium-HardSPL_V2_00R3_185HSPL.zip
(1.8 MiB) Staženo 81 x
Jouda
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 18, 2011 18:42
Zařízení: HTC TP2

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od Jouda »

Moc díky ale vubec mi to nepomohlo. Nemam ani paypal ani platebni kartu. Ty by sis to nenechal zaplatit kdy bys mi to tady udela?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř kvě 18, 2011 22:05) --

A navic tahle ROM od zlodeje pod krycim názvem O2 neumoznuje nastavit uzivatele takze nemuzu zprovoznit programy vazane na jmeno uzivatel. Prosiiiiim pomoooc.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 19, 2011 0:25) --

Fakt dám 500 kč kdo mi to udělá. nainstaluje Hard SPl.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 19, 2011 0:27) --

Jsem plně invalidní a nemuzu jezdit po klubech kde se tyto veci resi. Potrebuji funkcni telefon.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od htcjirka »

A navic tahle ROM od zlodeje pod krycim názvem O2 neumoznuje nastavit uzivatele takze nemuzu zprovoznit programy vazane na jmeno uzivatel. Prosiiiiim pomoooc.
Za to nemuze ani to neblokuje O2,to je prace HTC,ktere to v nastaveni skryva...Lze to rucne zmenit v registrech ci nainstalovat cabik,ktery zmenu v registrech provede za tebe.Prikladam do prilohy. Nainstalovat,restartovat a uz je dostupna moznost jmena uzivatele.
Přílohy
Touch X show owner.cab
(1.02 KiB) Staženo 81 x
Jouda
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 18, 2011 18:42
Zařízení: HTC TP2

Hard SPL u HTC TP 2

Příspěvek od Jouda »

Užasný. To co jsi mi poslal, funguje. Díky moc. A ten Hard Spl. bys mi nemohl udelat? Rad zaplatím. Ješte včera jsem si tam ja pako nahrál ROM od Sunnysoftu tak uz to nemam ani v cestine, protoze ta cestina co tam maji na tech jejich strankach neni funkci. :-((
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 22 hostů