DROID X nebo co?! Zkušení pomožte!

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

DROID X nebo co?! Zkušení pomožte!

Příspěvek od laco73 »

Bud rad, ze si na tom spustis kalkulacku...boze, preco chcete setrit na nespravnom mieste? Pred tym, ako si kupite nieco cinske, radsej prestudujte jednu zo "serioznych'' stranok venovanym cine...
http://www.clonedinchina.com" onclick="window.open(this.href);return false;
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát srp 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

DROID X nebo co?! Zkušení pomožte!

Příspěvek od lapka »

to laco73: moje pohnutky ke koupi neřeš, chudobou neoplývám. Chtěl jsem to zkusit, tak jsem to zkusil. Telefon funguje a když procesor nepřetaktuju, ani se z toho nepos... Jenom mě zajímalo, jestli to někdo neumí a kdyby to šlo, bylo by to príma. Nic víc.
romanp
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 18, 2012 11:07
Zařízení: dapengA75

DROID X nebo co?! Zkušení pomožte!

Příspěvek od romanp »

Mediatek MTK6515 je jednojadrový procak postavený na jadre Cortex ARM9 taktovaný na 1GHz s grafikou SGX530, v podstate je o nom málo info viac je o MTK6513(procak ide na cca 650MHz) a MTK6575(procák ide na 1GHZ), všetky uvedené procaky sú dual sim a mtk6575 sa od mtk6515 iste líši v tom že má v sebe navyše HSPDA modem. Inak za chviľu su tu nove procáky MTK a to dvojjadro 6585 a štvorjadro 6588. Trh EU je pre tútúto firmu asi malý a tak bežne sa s týmito procákmi v mobiloch nestretneme ale inak je to asi najväčší výrobca procákov do elektroniky (DVD, BluRay, minikamerky....) z výrobcov mobilov berie ich procáky ja známe Lenovo. Unlock na androidové mobily existuje stačí správne googliť .
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů